İş Bankası Vadematik Kart KOBİ’lere özel bir karttır. Bu kart, iş yeri sahibi olup olmamanıza göre siz çeşitli avantajlar sağlar. İş Bankası Vadematik Kart hakkında detaylı bilgi almak için yazımızı okuyun.

Vadematik Kart, üye iş yeri sahibi olup olmamanıza bağlı olarak size çeşitli imkânlar sunan bir KOBİ kartıdır. Üye işyeri iseniz satışlarınızı POS üzerinden yapmanızı sağlar. Ayrıca bu kart sayesinde vadenizi takip etmenize gerek yoktur. Satış bedelini tıpkı kredi kartı uygulamaları gibi bankadan peşin olarak tahsil etmeniz mümkündür. Üstelik bu kart size peşin fiyatına vadeli ve taksitli satış seçenekleri sunar. Böylece ciro artışı sağlarsınız.

Vadematik Kart KOBİ’lere Özeldir

Vadematik Kart, ticarî bir karttır ve KOBİ’lere özeldir. Ancak üye iş yeri olmayıp sadece kart kullanıcısı olanlara da farklı avantajlar sunmaktadır. Bu karta sahipseniz ticarî mal ve hizmet alımlarınızı kolay bir şekilde ve bankanın sunduğu özel imkânlarla gerçekleştirmeniz mümkündür.

İş Bankası Vadematik kartı şirket harcamalarınız için yurt içinde ve yurt dışında kullanmanız mümkündür. Bu kart maximum özelliklidir. Bu sayede harcamalarınızda maxipuan kazanabilirsiniz ve bu maxipuanları üye işyerlerinde harcayabilirsiniz.

Vadematik Kartın ticarî bir kart olması mal alımlarınızı, akaryakıt, gıda, kuyumculuk ve telekominikasyon harcamalarınızı işlem anında ya da işlem sonrasında vadelendirmenizi, taksitlendirmenizi ve hatta hesap özeti borcunuzu sonraki hesap özetine kadar ertelemenizi sağlar.

Peşin Alışverişlerinizi 9 Aya Kadar Taksitlendirin

İş Bankası Vadematik kart ile yaptığınız vadelendirmeleri internet şubesinden gerçekleştirme olanağınız vardır. Mal alımlarınızda peşin alışverişlerinizi 9 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. Taksitlendirme işlemini alışverişten sonra internet şubesinden de yapabilirsiniz.

Hesap özeti erteleme işlemlerinizi de aynı kanallar aracılığıyla kolayca ve hızlıca yapmanız mümkündür. Bu özellikleriyle Vadematik Kart iş verenlerin hayatını oldukça kolaylaştırır. Kartın diğer bir artısı da iş verenlerin, çalışanlarının kartla işlem yapma yetkilerini belirlemeleridir. Böylece çalışanlarınıza Vadematik kartı endişelenmeden teslim edebilirsiniz.

Kredi kartı borçlarınız varsa Vadematik kart ile otomatik ödeme talimatı vererek borçlarınızı ödemeniz mümkündür. Siz de üye işyeri sahibiyseniz ya da işverenseniz Vadematik Kart sahibi olarak tüm bu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Bunun için bir İş Bankası şubesini ziyaret etmeniz yeterlidir.