Kredi kartı almak istiyorum diyen kişilerin en çok tercih ettikleri kredi kartı markalarından biri olan İş Bankası kredi kartı ürünleri ile adından oldukça fazla söz ettirmektedir.

Türkiye’nin en büyük kredi kartı markalarından biri olan Maksimum kredi kartı ile müşterilerine taksitli alışverişin yanı sıra aynı zamanda yaptıkları her harcamadan yüksek miktarda para puan kazanma avantajı da sağlamaktadır.

İş Bankası Kredi Kartı Başvuru 

Kredi kartı başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin kullanabilecekleri farklı yöntemler bulunmakta olup bunlardan en kolayı kesinlikle internetten kredi kartı başvuru formu doldurmaktır.

Bunun için İş Bankası kredi kartı internetten başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Dolduracağınız başvuru formunun ardından banka kısa bir değerlendirmede bulunacak ve kredi kartı başvuru sonucu tarafınıza başvuru formu doldururken belirttiğiniz numaraya gönderilen kısa mesaj ile iletilecektir.

SMS İle Kredi Kartı Başvuru Sonucu 

Bir başka kredi kartı başvuru yöntemi de kısa mesajla başvuruda bulunmaktır. İş Bankası kredi kartı SMS başvurusu için kimlik numaranızı yazdıktan sonra oluşturduğunuz mesajı 4402 numarasına yollamanız yeterli olacaktır. Maxi puan uygulamaları sayesinde müşterilerine harcadıkça kazandırmaya devam eden Maximum Card aynı zamanda Müze Kart özellikleri ve çeşitli indirim kampanyaları ile de avantajlar sağlamayı sürdürmektedir.