Kuruluşunda Atatürk’ün büyük katkıları olan ve Türk bankacılık sektörünün ayrılmaz bir parçası olarak kabul edilen İş Bankası düzenlediği kredi kampanyaları ve verdiği bankacılık hizmetleri ile her geçen gün müşteri sayısını arttırmayı sürdürmektedir.

İş Bankası İnsan Kaynakları 

Her geçen gün büyümeyi sürdüren İş Bankası artan iş yükünü hafifletebilmek adına personel alımlarını sürdürürken özellikle de yeni açılan şubeler için toplu alımlar gerçekleştirmektedir. İş Bankası insan kaynakları departmanı tarafından açık oluşan pozisyonlar insan kaynakları siteleri üzerinden verilen ilanlarla duyurulmaktadır. Verilen İş Bankası iş ilanları üzerinden yapılan başvurular değerlendirilmekte ve verilen ilanlara uygun olan adaylar İş Bankası sınavları için davet edilmektedir.

İş Bankası İş Başvurusu 

Verilen ilanlara nitelikleri uyan adaylar İş Bankası insan kaynakları departmanı tarafından gerçekleştirilecek olan sınavlar için davet edilmektedir. Sınav aşaması için davet gönderilen adayların gerçekleştirilen yazılı sınavda başarılı olması ve bankanın puan sınırını tutturması durumunda ikinci adıma geçilir. Bu durumda aday İş Bankası mülakat sınavlarına katılmak için davet edilir. Mülakat soruları açılan pozisyona bağlı olarak belirlenmekte olup bu aşamanın da tamamlanabilmesi halinde İş Bankası personel alımı gerçekleştirilerek adayın işe yerleştirilmesi sağlanır.