İş Bankası Müşteri Hizmetleri 444 Lü Numarası

Borsa Ne İşe Yarar?

İş Bankası müşteri hizmetleri telefonu ne yazık ki bankanın müşteri sayısının son derece yüksek olması nedeni ile oldukça yoğundur. Özellikle de İş Bankası müşteri temsilcisi ile görüşmek isteyen kişilerin bunun için hem oldukça karmaşık olan bir tuşlama kombinasyonu gerçekleştirmeleri hem de sabırla uzun süre beklemeleri gerekir.

İş Bankası 444 lü Numarası 

Getirilen yeni uygulamalar ile beraber 444 lü numaraların kapatılarak bu hatların 800 lü numaralara taşınması oldukça ciddi karışıklıkların oluşmasına da neden olmaktadır. İş Bankasının 444 lü numarasını kullanmak isteyen kişilerin 444 02 02 numarasını kullanmaları gerekirken diğer numara ise 0850 724 0 724 olarak uygulanmaktadır.

İş Bankası Telefon Şubesi 

Pek çok bankacılık işleminin daha düşük masraflarla telefon şubesi üzerinden yapılmasını sağlayan İş Bankası hesap bilgilerinin dinlenmesi için ise bankamatik kartı şifresi ile sisteme giriş yapılmasına olanak sağlamaktadır. İş Bankası müşteri temsilcisine direkt bağlanma talepleri için ise hangi menüye giriş yapacağınıza bağlı olarak farklı tuş kombinasyonları gerekmektedir.

1 Yorum

  1. İzmir sirinyerde merkez komutanlığı yolu üzeri NATO garajı karşısı işlek bir caddede 2 cephesi olan 120 metrekare dükkanımızı banka şubesi yada atm hizmeti için kiraya vermek istiyoruz hürriyet mh 468 şok no 12 sirinyer buca izmir

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.