Ülkemizde ki en kaliteli bankalardan birisi olan İş bankasının birçok kredi kartı bulunuyor. İş bankası kredi kartı sonucu öğrenme işlemini sitemiz üzerinden öğreneceksiniz.  İş Bankası Maximum  kredi kartı başvuru sonucu  ile sizlerde çok avantajlı bir kredi kartına sahip olmuş olacaksınız yaptığınız her alışverişte uygun taksit seçenekleri ve puanlar kazanacaksınız.

İş Bankası Kredi Kartı Avantajları Nelerdir ?

Üstelik bu kart ile birlikte nakit avans çekme şansı sizleri bekliyor yine  uygun avantajlardan yararlanacaksınız. Maximum kredi kartı başvurusu nasıl yapılır sorusunu yine yazımızda bulabilirsiniz.  İş Bankası MAKSUMUM yazarak TC kimlik noyu yazıp bir boşluk bırakıp 4402 gönderebilirsiniz. Telefon bankacılığı üzerinden kısa sürede yine başvuru yapmanız mümkün.

Ayrıca bankanın internet sitesini ziyaret ederek yine hızlı şekilde  kredi kartı başvurusu başvurunuz yapabilirsiniz. Yaptığınız başvuruları kısa sürede cevap gelmektedir İş bankası bu konuda sizlere ayrıcalıklı bir dünya sunuyor.

İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Nasıl Öğrenilir ?

Bu işlemin en kolay yolu müşteri hizmetlerini aramak olarak gösterilir ikinci yolu ise internet şubesi üzerinden size özel verilen referans numarası ile işlem yapmak olacaktır. Başvurular onaylandıktan 1 hafta  sonra kartınız bankaya veya istediğiniz adrese gelecektir. Telefon bankacılığını aramadan önce en az 7gün geçmesi gerekir.

İş Bankası Kredi Kartı Taksit Oranları

İşbankası kredi kartı ile ödemelerinizi taksitlendirebilir ve daha rahat bir şekilde ödeme yapabilirsiniz.Örnek olarak 500 tl lik alışverişinizi 6 aylık taksitlendirme yaparsanız  toplam ödeme tutarınız 531.50 olacaktır