İş Bankası kurmuş olduğu Maximum kredi kartı sistemi sayesinde bugün Türkiye’nin en çok tercih edilen kredi kartı markalarından birini oluşturma başarısını gösterirken her geçen gün artan üye işyeri sayısı ile bu başarısını arttırmaya devam etmektedir.

İş Bankası kredi kartı ürünlerinin sağladığı avantajların gün geçtikçe artması daha fazla kişinin bu kredi kartı markasına yönelmesine neden olurken aynı zamanda kredi kartı başvuru yöntemlerinin kolaylaştırılmasının da bunda payı büyüktür.

İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu 

İş Bankası kredi kartı başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz pek çok alternatif seçenek bulunmaktadır. Bunlardan ilki ve en çok tercih edilenlerden biri hiç tartışmasız şubeden şahsen giderek kredi kartı başvuru formu doldurmaktır.

Bunun için İş Bankası şubeleri arasından kendinize en yakın olanı seçerek kimlik ve aylık gelir belgeniz ile beraber şahsen başvuruda bulunmanız yeterli olacaktır. Bunun yanı sıra İş Bankası internet sitesi üzerinden de kredi kartı başvuru linkini tıklayarak açılan sayfada sizden istenilen kişisel bilgilerinizi girerek kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

İş Bankası Kredi Kartı SMS İle Başvuru 

SMS ile kredi kartı başvurusu işleminde bulunmak isteyen kişilerin kullanacakları yöntem tercih ettikleri kredi kartı ürününe bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Maximum kredi kartı başvurusu için ise büyük harflerle MAXIMUM yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra kimlik numaranızı da ekleyerek oluşturduğunuz kısa mesajı 4402 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır.

Kredi Kartı Başvuru Sonucu 

İnternetten yapılan ya da kısa mesaj göndererek gerçekleştirilen kredi kartı başvuru sonuçları kısa süre içinde cep telefonu numaranıza banka tarafından gönderilen SMS ile iletilmekte olup diğer kanallardan yapılan başvurular için ise bankanın 444 02 02 numaralı müşteri hizmetlerinden bilgi edinmeniz mümkündür.