Türkiye’nin ilk özel bankası olan ve aynı zamanda en güçlü bankalar sıralamasında da ilk sıralarda yer alan İş Bankası 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullandırımına başladı. Üstelik şimdi İş Bankası sonbahar kredi kampanyası ile yüzde 1.22 ihtiyaç kredisi faiz oranı ile kredi kullanımına olanak sağlanıyor.

İş Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu için İş Bankası şubeleri üzerinden ihtiyaç kredisi başvuru formu doldurabileceğiniz gibi aynı zamanda İş Bankası ATM’leri, İş Bankası internet sitesi, İş Bankası internet şubesi ve İş Bankası SMS kredi hizmetinden de yararlanma imkanlarınız bulunuyor. İş Bankası kredi başvuru işlemini en kolay yapabileceğiniz kanal kullanıyorsanız İş Bankası internet bankacılığı kanalıdır.

Üstelik yüksek kredi notu ortalaması olan kişilere İş Bankası hazır kredi limitleri tanımlamakta olup hesabınıza giriş yaptıktan sonra krediler bölümünü ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Hazır kredi limiti olan kişiler hafta sonu dahi kredisini istedikleri her an sadece onay tuşuna basarak kullanabilmektedir. Hazır kredi limiti olmayan ya da internet şubesi kullanmayan kişiler ise İş Bankası kredi başvurusu için İş Bankası internet sitesi içerisinde yer alan krediler bölümünde ki kredi başvuru butonunu tıklayarak kredi başvuru işlemlerini hemen tamamlayabilmektedir.