Türkiye’nin en büyük özel bankaları arasında ilk sıralarda yer alan İş Bankası kullandırdığı kredileri ile müşterilerine destek vermeyi sürdürmektedir. İş Bankası ihtiyaç kredisi, İş Bankası konut kredisi ve İş Bankası taşıt kredisi paketlerinin yanı sıra kurumsal müşterileri için İş Bankası KOBİ kredileri gibi farklı hizmetleri de bulunmakta olup kredi başvurusu için de kullanılabilecek farklı yöntemler bulunmaktadır.

İş Bankası konut kredisi başvurusu için İş Bankası şubeleri ve İş Bankası internet şubesi üzerinden yararlanmanız mümkündür. İş Bankası internet şubesi kullanıcıları ise İş Bankası internet sitesi üzerinden hesaplarına giriş yaparak krediler bölümünden konut kredisi başvuru formu doldurmaları mümkündür. İş Bankası taşıt kredisi için de benzer uygulamalar söz konusu olup İş Bankası hızlı kredi başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin İş Bankası cep şubesi üzerinden de başvuruda bulunma imkanı tanınmaktadır.

İş Bankası ihtiyaç kredisi için ise farklı pek çok başvuru kanalı bulunmaktadır. Bunlar;

  • İş Bankası şubeleri üzerinden İş Bankası kredi başvuru evrakları ile şahsen başvuruda bulunarak kredi başvuru formu doldurmak,
  • İş Bankası internet sitesi üzerinden kredi başvuru formu doldurmak,
  • İş Bankası mobil şube uygulaması üzerinden kredi başvurusunda bulunmak,
  • İş Bankası SMS kredi başvurusu için 4402 numarasına kısa mesaj göndermektir.