İş Bankası İşyeri Kredisi

Borsa Ne İşe Yarar?

Kendi işimin sahibi olmak istiyorum diyen kişilere yönelik olarak işyeri açma kredisi veren bankalar arasında yer alan İş Bankası gerek düşük faiz oranları gerekse de son derece kolay olan kredi onayı süreci ile öne çıkmaktadır. Özellikle de başarılı iş planları olan girişimcileri desteklemeyi tercih eden İş Bankası krediler ile iş kurma hayalleri olan müşterilerinin bu hayallerini gerçeğe dönüştürmeyi hedeflemektedir.

 Bunun yanı sıra yüksek kira giderlerinden şikayetçi olan kişiler ve işletmeler için işyeri satın alma kredisi kullanma imkanı sunan İş Bankası 60 ay vadeli kredi desteği sağlamaktadır. Ancak konut kredisi paketlerinden farklı olarak işyeri satın alma kredisi paketlerinde ne yazık ki satın alınacak olan iş yerinin ekspertiz tarafından belirlenen değerinin yüzde 50 ‘si kadar kredi kullanımına izin verilmektedir.

Bu krediyi kullanmak isteyen kişilerin ise İş Bankası şubeleri üzerinden kredi başvuru formu doldurarak şahsen başvuruda bulunmaları mümkündür. Zaten banka bu ziyaret esnasında gerekli bilgilendirmelerde bulunacak ve sizin için en doğru olan kredi paketinin belirlenmesini sağlayacaktır. İş Bankası işyeri açma kredisi için ise banka kredi notu ortalaması ve gelir beyanı gibi klasik  şartların yanı sıra aynı zamanda işyeri açma planı oluşturan ve bu planı iyi olan müşterilerini tercih etmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   0850 724 0724 İş Bankası

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.