İş Bankası İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Borsa Ne İşe Yarar?

İş Bankası çok uygun faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi veriyor. Kampanyalı olan bu kredinin özelliklerini başvuru koşullarını öğrenmek için yazımıza göz atın.

İş Bankası bahara özel ihtiyaç kredisi veriyor. Bahar ayında ortaya çıkan masraflarınızı ve harcamalarınızı bahar kredisi alarak karşılayabilirsiniz. İş Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası 7 Nisan 2017 ile 1 Mayıs 2017 arasında geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak için elinizi çabuk tutmalısınız.

İş Bankası İhtiyaç Kredisi Kampanyası Özellikleri

İş Bankası’ndan ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız öncelikle kredinin özelliklerini bilmelisiniz. İş Bankası ihtiyaç kredisi yüzde 1,19’dan başlayan faiz oranıyla müşterilere verilmektedir. Bu krediyi 100.000 TL’ye kadar almanız ve kullanmanız mümkündür. Müşterilere sunulan vade seçenekleri 3 ay ile 48 ay arasındadır. Çekebileceğiniz en düşük kredi tutarı 10 bin TL ve kredinizi alabileceğiniz en kısa vade 3 aydır. Çekebileceğiniz en yüksek kredi tutarı 100 bin TL ve kredinizi alabileceğiniz en uzun vade 48 aydır.

İş Bankası Örnek İhtiyaç Kredisi Ödeme Planları

Kredi Tutarı: 10 bin TL

Kredi Faiz Oranı: Yüzde 1,27

Kredi Vadesi: 24 ay

Kredi Tahsis Ücreti (Dosya Masrafı): 50 TL

Yıllık Sigorta Primi: 67 TL

Aylık Taksit Tutarı: 501 TL

 

Kredi Tutarı: 25 bin TL

Kredi Faiz Oranı: Yüzde 1,19

Kredi Vadesi: 36 ay

Kredi Tahsis Ücreti (Dosya Masrafı): 125 TL

Yıllık Sigorta Primi: 158 TL

Aylık Taksit Tutarı: 893 TL

 

Kredi Tutarı: 50 bin TL

Kredi Faiz Oranı: Yüzde 1,19

Kredi Vadesi: 48 ay

Kredi Tahsis Ücreti (Dosya Masrafı): 250 TL

Yıllık Sigorta Primi: 312 TL

Aylık Taksit Tutarı: 1446 TL

 

Kredi Tutarı: 100 bin TL

Kredi Faiz Oranı: Yüzde 1,19

Kredi Vadesi: 48 ay

Kredi Tahsis Ücreti (Dosya Masrafı): 500 TL

Yıllık Sigorta Primi: 624 TL

Aylık Taksit Tutarı: 2893 TL

İş Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş Bankası ihtiyaç kredisi almak için başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz. İhtiyaç kredisi başvurunuzu pek çok kanal aracılığıyla yapmanız mümkündür. Başvurunuzu cep telefonunuzdan SMS ile, internet şubesine girerek, bankamatiklerden, telefon bankacılığı üzerinden, mobil bankacılık uygulamalarından ya da doğrudan İş Bankası şubesinden yapabilirsiniz.

İş Bankası İhtiyaç Kredisi Başvuru Kanalları

  • Cep telefonunuzdan SMS ile başvuru yapmak için NAKİT, TC Kimlik Numaranız, Talep Ettiğiniz Kredi Tutarı, Aylık Geliriniz şeklinde bir SMS yazarak 4402’ye gönderin.
  • İnternet şubesine girerek başvuru yapın.
  • İş Bankası bankamatiklerinden başvuru yapın.
  • İş Bankası Telefon Bankacılığı üzerinden başvuru yapmak için 0 850 724 0 724 numaralı İş Bankası Telefon Şubesini arayın.
  • İşCep ya da İşTablet mobil bankacılık uygulamalarına girerek başvurunuzu yapın.

Başvurunuzu yaptıktan sonra İş Bankası size SMS ile yanıt verecektir. Eğer İş Bankası müşterisi iseniz ve gerekli koşulları sağlıyorsanız İş Bankası kredinizi hesabınıza aktaracaktır. Bu koşullar, bankada bir vadesiz hesabınızın olması, kredi notunuzun yüksek olması ve aylık gelirinizin talep ettiğiniz krediye uygun olmasıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.