Her sene bayram kredisi kampanyaları düzenleyerek müşterilerine gerçekten bayram gibi bir bayram yaşama imkanı sunuyor. İş Bankası geleneksel bayram kredisi kampanyasından yararlanmak isteyen kişilerin 12 Temmuz 2016 tarihine kadar başvuruda bulunmaları gerekiyor.

İş Bankası Bayram Kredisi 2016

İş Bankası Ramazan kredisi için diğer tüm bankalardan önce davranarak Ramazan ayı girmeden kampanya reklamlarına başlayan İş Bankası Cem Yılmaz ‘ın yine baş rolde olduğu kampanyaları ile göz dolduruyor. Bayram kredisi kampanyasına özel olarak İş Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1.27 seviyesine çekilirken yine 50 bin lira kredi kullanımına izin veriliyor.

İş Bankası 5000 TL Kredi 

Kampanyadan yararlanarak 36 ay vadeli 5000 TL kredi kullanmak isteyen kişilere banka yüzde 1,30 faiz oranı uygularken kredinin aylık ödemesi ise sadece 180 lira seviyesine düşürülüyor. Kredi dosya masrafı olarak ise sadece 25 lira ücret talep ediliyor. 12 ay vadeli 5 bin lira kredi kullanan kişilerin ise aylık ödemeleri 460 lira olurken kredi geri ödemesi ise 5 bin 521 lira oluyor.

İş Bankası 10000 TL Bayram Kredisi 

En çok kullanılan kredi tutarları arasında yer alan 10 bin lira ihtiyaç kredisi paketi için de özel bir kampanya hazırlayan banka yüzde 1,27 ihtiyaç kredisi faiz oranı sunarken aynı zamanda ihtiyaç kredisi dosya masrafı olarak ta 67 lira gibi son derece düşük bir tutar talep ediyor.