1924 yılında Cumhuriyet döneminin ilk ulusal bankası olarak bankacılık sektöründe, sadece 2 şubesi ile hizmete başlayan İş Bankası, günümüzde en güvenilir ve en büyük bankalar arasında yer almaktadır.

Yenilikçi yapısı, sürekli artan şube sayısı, uzman çalışanları ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri, müşteri beklentilerine göre verdiği hizmetlerle yoluna devam eden İş Bankası, müşterilerinin hizmetine sunduğu cazip kredi seçenekleri ve kullandıkça kazandıran kredi kartları ile, müşterilerinin beğenisini kazanarak, en çok tercih edilen bankalar arasındaki yerini koruyor.

İş Bankası Kredileri

Tüketici Destek Kredisi: Müşterilerinin yüksek tutarlı nakit ihtiyaçlarının çözümü için hizmete sunulan bu kredi, bir konutun ipotek ettirilmesi ile çok uygun koşullarda kullanılabiliyor.
İhtiyaç Kredisi: Bireysel tüm ihtiyaçlar için düşünülen bu kredi türünde, farklı kampanyalar düzenlenerek, çok cazip faiz oranlarından ve ödeme koşullarından yararlanmak mümkün olabiliyor.
Eğitim Kredisi: Özel okul ya da üniversite masrafları için hizmette olan bu kredi, okul masraflarının tek seferde ödenmesi kolaylığını sağlıyor.
Emekli Kredisi: Sadece emeklilere özel olarak düşünülen bu kredi, emeklilerin nakit ihtiyaçlarına, uygun ödeme koşulları ile cevap verebiliyor.

İş Bankası Kredileri Başvuru Belgeleri:

İş Bankası’na kredi kullanmak için başvuru yapan kişilerden, kimlik fotokopisi, başvuru formu ve gelir belgesi isteniyor. Ayrıca, tüketici destek kredisinde, tapu fotokopisi ile ipotek edilecek evin üzerinde başka bir rehin ya da ipoteğin olmadığını gösteren belge, eğitim kredisinde, eğitim bedelini gösteren belge, istenmektedir.

İş Bankası Bireysel Kredi Hesaplama

İş Bankası tarafından verilen bireysel kredilere başvurmak isteyen kişilere, İş Bankası tarafından sunulan hizmetlerden bir tanesi de, kişinin başvuru yapmadan, çekeceği kredi hakkında detayları öğrenebilmesidir. İş Bankası internet şubesi ana sayfa girişi yapıldıktan sonra, bireysel bölümüne girilir.

Bireysel bölümünde ise krediler linki seçilerek, kredi hesaplamadan, kullanılacak kredi ile ilgili bilgilere kolayca ulaşmak mümkün olmaktadır. Kullanılacak kredinin türü, tutarı ve vadesi belirlendikten sonra, kredinin aylık ödemesi, toplam ne kadar ödeneceği, faiz oranı gibi birçok bilgiye ulaşılabilecektir