İş Bankası Bimeks Kampanyası

Borsa Ne İşe Yarar?

Türkiye’nin en çok tercih edilen elektronik mağazalarından biri olan Bimeks 36 ay taksit imkanı ile artık çok daha kolay bir şekilde elektronik alışverişi yapmanıza olanak sağlıyor. İş Bankası Bimeks ortaklığı ile sunulan kampanyaya özel olarak Bimeks mağazalarından yapacağınız alışverişlerinizde İş Bankası nakitnet kredisi kullanarak 36 aya kadar taksit seçeneğinden yararlanabiliyorsunuz.

Bimeks Kredi Başvuru 

İş Bankası SMS kredi seçeneği sunduğu müşterilerine gelir belgesiz kredi kullanma imkanı sunmaktadır. Bimeks ile anlaşmalı olan banka aynı zamanda müşterilerine dosya masrafsız kredi kullanımına da izin vermektedir. Bimeks kredi başvurusu için SMS göndermek isteyen kişilerin büyük harflerle noktalama işareti kullanmadan NAKITNET yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra kimlik numaranızı da ekleyerek oluşturduğunuz mesajı 4402 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır.

Kredi onayı almanız durumunda banka onayladığı kredi tutarını direkt olarak Bimeks’in hesabına yatırır ve size de İş Bankası kredi ödeme planı teslim edilir. Kampanyaya özel olarak İş Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları olarak yüzde 1,15 seçeneği sabit olarak sunulur. İhtiyaç kredisi vade seçeneği olarak ise 36 ay vadeli kredi seçeneği sunmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.