Kredi kullanmak istiyor ancak bunun için çok fazla beklemek istemiyorsanız tek yapmanız gereken hemen İş Bankası anında hızlı kredi başvurusunda bulunmak. İş Bankası müşterileri için özel olarak tasarlanan kredi paketi ile hem daha düşük ihtiyaç kredisi faiz oranları ile kredi kullanma fırsatı yakalayabilir hem de sadece saatler içerisinde kredi kullanabilirsiniz.

İş Bankası hızlı kredi başvurusu için İş Bankası internet sitesi ve İş Bankası müşteri hizmetleri telefon numarası olan 0850 724 0724 numarasını kullanabilirsiniz. İş Bankası SMS kredi başvurusu için ise hızlı kredi kullanmak isteyen kişiler için ise cep telefonunuzun kısa mesaj bölümünden büyük harflerle NAKİT yazdıktan sonra kimlik numaranızı, kullanmak istediğiniz kredi tutarını ve aylık belgelenebilir aylık gelir tutarınızı yazdıktan sonra oluşturduğunuz bu kısa mesajı 4402 numarasına kısa mesaj olarak göndermeniz yeterli olacaktır.

İş Bankası 15 bin lira ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilerine yönelik olarak geliştirdiği bu kredi paketi ile 36 ay vadeli kredi kullanımına izin vermektedir. İş Bankası müşterisi olan kişilerin yapmış oldukları başvuruların kabul edilmesi halinde onaylanan kredi tutarı hemen hesaplarına geçirilmekte ve İş Bankası hızlı kredi kullanımı tamamlanmaktadır. Bankanın internet sitesi üzerinden İş Bankası hızlı kredi hesaplama işlemlerinizi yapma imkanı da bulunmaktadır.