Bankalara kredi başvurusunda bulunan kişilerin en çok tercih ettikleri kredi türü olan 5000 TL kredi paketi için oldukça cazip teklifler sunan İş Bankası ihtiyaç kredisi kampanyaları sayesinde en çok tercih edilen bankalar arasında ilk sıralarda yer almaya devam ediyor.

İş Bankası 5000 TL kredi başvurusunda bulunan kişilere uygulanacak olan kredi faiz oranı ise kişinin başvuruda bulunduğu kredi türüne göre değişkenlik göstermektedir. Örneğin İş Bankası SMS kredi başvurusu faiz oranları ile İş Bankası şubelerinden yapılan kredi başvurularında uygulanan kredi faiz oranları farklılıklar göstermektedir. Şu anda uygulanan İş Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında İş Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1.52 oranına çekilmiş durumda.

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişiler bu faiz oranları ile 36 ay vadeli 5000 TL kredi kullanırlarsa aylık ödemeleri 190 liraya gelmektedir. Üstelik kampanya kapsamında İş Bankası kredi dosya masrafı olarak sadece 26.25 lira tahsil edilirken yine İş Bankası kredi sigortası olarak ta 155 lira tahsil edilmektedir. İş Bankası internet sitesi üzerinden kredi başvuru formu butonunu tıklayarak, İş Bankası şubeleri üzerinden ve İş Bankası SMS kredisi ile kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.