İş Bankası 36 Ay Vadeli 15000 TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Borsa Ne İşe Yarar?

İhtiyaç kredisi kampanyaları ile müşterilerine cazip koşullar sunmaya devam eden İş Bankası ihtiyaç kredisi fırsatı ile sizde ihtiyaçlarınızı daha uygun koşullar altında giderebilirsiniz. Düzenlenen kampanya kapsamında aralık ayı sonuna kadar İş Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,35 oranına çekildi.

İş Bankası 5 bin lira ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilerine 12 ay vade seçmeleri halinde 462 lira taksitle kredi kullanmalarına olanak sağlarken 15000 TL kredi kullanmak isteyen müşterilerine ise 36 ay vadeli kredi kullanmaları halinde yine yüzde 1,35 faiz oranı sunmaktadır. 36 ay vadeli 15 bin lira ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilerin aylık ödemeleri 553,18 lira olurken toplamda yapacakları geri ödeme tutarı ise 19 bin 914 lira olmaktadır.

İş Bankası SMS kredi başvurusu için büyük harflerle NAKİT yazdıktan sonra kullanmak istediğiniz kredi tutarı ve aylık gelir tutarınızı aralarında bir boşluk bırakarak yazdıktan sonra 4402 numarasına yollamanız yeterli olacaktır. Buna ek olarak İş Bankası internetten kredi başvurusu için İş Bankası internet sitesi ve İş Bankası internet şubesi üzerinden kredi başvuru formu doldurabilir, buna ek olarak İşCep ve İş Bankası bankamatikleri üzerinden de kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   İş Bankası 36 Ay Vadeli 10 Bin Lira İhtiyaç Kredisi Kampanyası

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.