İhtiyaç kredisi kampanyaları ile müşterilerine sürekli nakit desteği sunmaya devam eden İş Bankası yılbaşı kredi kampanyası ile şimdi çok daha cazip kredi faiz oranları sunuyor. İş Bankası yeni yıl kredisi ile 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilere dosya masraflı ve dosya masrafsız ihtiyaç kredisi olmak üzere iki farklı seçenek sunuyor.

İş Bankası dosya masrafsız ihtiyaç kredisi için yüzde 1,42 faiz oranı sunarken kredi vadesi için maksimum 36 ay vadeli ve 50 bin lira kredi kullanımına izin veriyor. İş Bankası ihtiyaç kredisi dosya masrafı ödeyen müşterilerine ise ihtiyaç kredisi faiz oranı olarak yüzde 1,38 faiz oranı sunuyor.

İş Bankası 5 bin lira yılbaşı ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilerinden sadece 25 lira dosya masrafı tahsil ederken 10 bin lira ihtiyaç kredisi kullanımı için talep edilen ihtiyaç kredisi dosya masrafı ise 50 lira oluyor. 36 ay vadeli 20 bin lira ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilerden yılbaşı kredi kampanyası kapsamında sadece 100 lira tahsil ediliyor.

Daha yüksek tutarlarda nakit ihtiyacı olan kişilere ise İş Bankası 36 ay vadeli 50 bin lira ihtiyaç kredisi kullanımına izin veriyor. Bu kredi paketinde tahsil edilen ihtiyaç kredisi dosya masrafı 250 lira oluyor. 50000 TL ihtiyaç kredisi kullanan kişilerin 36 aylık kredi paketinde ödeme tutarları aylık 1.855 lira oluyor. İş Bankası yılbaşı kredisi kampanyası başvurusu için şubelerden kredi başvuru formu doldurabileceğiniz gibi aynı zamanda İş Bankası SMS kredi başvurusu ve İş Bankası internetten kredi başvurusu yöntemlerini de kullanabilir, yeni yıla yepyeni bir başlangıç yaparak merhaba diyebilirsiniz.