İhtiyaç kredisi kullanmak istiyorum diyen müşterilerine son derece cazip kredi kampanyaları ve ihtiyaç kredisi faiz oranları sunan İş Bankası bu nedenle kredi kullanım oranlarını her geçen gün arttırmayı sürdürmektedir.

İş Bankası 48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

Yeni yapılan yasal düzenlemeler ile beraber 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi veren bankalar arasına giren İş Bankası 48 ay vade seçeneğinde sunduğu cazip kredi faiz oranları ile öne çıkmaktadır. 48 ay vadeli 15000 TL kredi kullanan kişilerin aylık ödemeleri ise sadece 440 lira olmaktadır.

36 Ay Vadeli 15000 TL Kredi 

36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilerine yüzde 1,25 ihtiyaç kredisi faiz oranı uygulayan İş Bankası aylık 542,29 lira ödemeli kredi kullandırmaktadır.

48 ay vadeli ihtiyaç kredisi paketi ile kıyaslandığında aylık ödeme tutarı 102,29 lira artış gösterirken toplam gerçekleştirilen kredi geri ödemesi ise 36 ay vadeli kredi paketinde toplamda bin 590 lira azalmaktadır.

İş Bankası Kredi Hesaplama 

Kullanmak istediğiniz kredi tutarı için ödemeniz gereken aylık taksit tutarını öğrenmek isterseniz kredi hesaplama makinesi üzerinden hesaplama yapmanız mümkündür. İş Bankası internet sitesi üzerinden krediler kategorisinden İş Bankası kredi hesaplama işlemlerinizi yapmanız mümkündür.