İhtiyaç kredisi kullanmak istiyorum diyen kişilerin en çok tercih ettikleri kredi tutarı olan 15 bin lira kredi paketi İş Bankası tarafından son derece düşük faiz oranları ile sunuluyor. İş Bankası yılbaşı kredisi kampanyası kapsamında 15 bin lira kredi kullanmak isteyen kişilere 36 ay vadeli kredi kullanımına olanak sağlanıyor.

36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler için iş bankası 15000 TL kredi başvurusunda bulunmaları halinde aylık sadece 556 lira taksitle kredi kullandırıyor. Yani sadece aylık 556 lira ödeyerek tam 15 bin TL kredi kullanımına izin veriliyor. İş Bankası yeni yıl kredisi kampanyası kapsamında ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin İş Bankası şubeleri arasında kendilerine en yakın olanı tercih ederek kredi başvurusunda bulunmaları yeterli oluyor.

İş Bankası kredi başvuru sonucu ise aynı gün içerisinde verilerek kredi notu yüksek olan ve kredi başvuru şartlarını karşılayan kişilerin kredileri onaylanarak aynı gün kredi kullandırım işlemleri tamamlanmaktadır. Ancak kredi notu düşük olanlara ne yazık ki kredi onayı verilmemekte olup kredi faiz oranları daha yüksek olan bankalardan tekrar kredi başvurusunda bulunmaları önerilmektedir.