ING Practica Kampı Nedir?

Borsa Ne İşe Yarar?

ING Practica Kampı her yıl belirli tarihlerde düzenlenen bir kariye kampıdır. Eğer siz de küresel kariyer yapmak istiyorsanız ING Practica Kampı hakkında detaylı bilgi almak için yazımızı okuyun.

ING Practica Kampı için ING Bank’ın websitesinde insan kaynakları sayfasında belirli tarihlerde duyuru yapılmakta ve başvurular alınmaktadır. Söz konusu kamp “ING Practica Kampı ile kariyer hedeflerinizin sınırlarını genişletin!” sloganıyla yapılmaktadır. ING Practica Kampına katımanın belirli koşulları bulunmaktadır.

Eğer siz de yazımızın devamında yer alan koşulları sağlıyorsanız ve kariyerinizi bankacılık alanında yapmayı hedefliyorsanız anlatacağımız yönergeleri takip ederek kamp tarihlerini takip edebilir, kampa başvuru yapabilirsiniz.

ING Practica Kamp Başvuru Koşulları

ING Practica Kampı’na başvurmak için gerekli koşulları aşağıda bulabilirsiniz:

  • Üniversite 4. sınıf öğrencisi olmak ya da yüksek lisans son sınıf öğrencisi olmak. (Üniversite mezunları bu kampa katılamamaktadır.)
  • Kişisel ve profesyonel gelişiminize katkıda bulunmak konusunda istekli olmanız.
  • Çok iyi İngilizce bilmeniz.

Yukarıda sıraladığımız koşulları sağlıyorsanız, ING Bank websitesine girerek başvuru tarihlerini takip edebilir ve insan kaynakları sayfasında bulunan Hemen Başvur düğmesine tıklayarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. ING Practica Kampı hakkında merak ettiğiniz konular varsa Practica Facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz. ING Bank, kamp konusunda sizin önerilerinizi ve yorumlarınızı almaya açıktır.

ING Practica Kampının Gerçekleştirilme Amacı

ING Practica Kampı için her yıl farklı bir tema belirlenmektedir. Gerçekleştirilen son kampın teması “Practica ile Global Kariyer Seni Bekliyor” olmuştur. İnsan kaynakları sorumluları bu kampta üniversite son sınıf (4.sınıf) ya da yüksek lisans son sınıf öğrencileriyle bir araya gelmeyi amaçlamaktadırlar. ING Practica Kampı’nın hedefi bu öğrencilerin geleceklerini şekillendirmelerine katkı sağlamaktır.

ING Practica Kampı’nda ING Bank’ı yakından tanıyabilir, iş hayatını görebilir, bankacılık hakkında bilgi sahibi olabilir ve hem kişisel hem de profesyonel olarak ilerleme kaydedebilirsiniz. ING Practica Kampı’nın en önemli avantajlarından biri kamp boyunca ING Bank’ın üst düzey yöneticileriyle tanışma olanağınızın olmasıdır. Ayrıca sınırlarınızı zorlayacak proje yarışmalarıyla potansiyelinizi göstermeniz de mümkün olmaktadır.

ING Practica Kampı’nda verilen özel eğitimler ile kendinizi geliştirme şansı elde edebilir, yaratıcılığınızı açığa çıkarabilirsiniz. Kampta yeni arkadaşlar edinmeniz de olasıdır. Kampı başarıyla bitirdiğiniz takdirde ING International Talent Programme (IITP) sürecine dahil edileceğinizi de not edelim.

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.