ING Bonus Kart Özellikleri Nelerdir?

Borsa Ne İşe Yarar?

ING Bonus Kart ING Bank tarafından verilen bir kredi kartıdır. Bu kredi kartı, sahibine çok sayıda avantaj sunmaktadır. Siz de ING Bonus Kart almak istiyorsanız ya da sadece özelliklerini öğrenmek istiyorsanız yazımızı okuyun.

ING Bonus Kart sahibiyseniz harcadıkça bonus kazanabilir, harcamalarınızı taksitlendirebilir, kazandığınız bonuslarla bedava alışverişin keyfini çıkarırsınız. ING Bonus Kartı kullanıp bonus kazanmaya devam ettiğiniz zaman daha çok bonus kazandıran ING Bonus Plus Kart ya da ING Bonus Premium Kart kullanmaya başlayabilirsiniz. Eğer ING Bonus Kart sahibiyseniz ING Bank size pek çok ayrıcalık tanır.

ING Bonus Kart Nasıl Kullanılır?

ING Bonus kart kullandığınızda çok sayıda avantaj elde edersiniz. İhtiyaç duyduğunuz takdirde ING Bonus +destek size asistans hizmeti sunmaktadır. Ayrıca acil sağlık hizmetlerine, çilingire ya da bunun dışında daha pek çok hizmete gereksiniminiz olduğunda ücretsiz hizmet almanız mümkündür. ING Bonus kredi kartı hakkında daha fazla bilgi edinmek için yazımızın devamına göz atın.

ING Bonus Kart aldığınızda kartınız e-ticarete mail order işlemlerine ve söz konusu hizmet alımlarına açık olarak gelecektir. Bu yüzden kartınızı bu hizmetlere kapatmak için 0850 222 0 600 numaralı telefonu aramanız gereklidir.

ING Bonus Kart standart özellikli kredi kartının yıllık kullanım ücreti BSMV dahil olmak üzere 90 TL olarak belirlenmiştir. Ancak kartınızdan böyle bir ücretin kesildiğini gördüğünüz zaman müşteri hizmetlerini aradığınız ve bir yıl kalma sözü verdiğiniz takdirde bu ücretin iade edilme ihtimali doğmaktadır. ING Bonus Kart ek kart ücreti BSMV dahil 45 TL’dir. Yenileme ücreti yoktur.

ING Bonus Plus kart ücreti yıllık 104,50 TL’dir. ING Bonus Premium ve ING Bonus Platinum yıllık kart ücreti 117,50 TL ve ING Bonus Business yıllık kart ücreti 117,50 TL’dir. ING Pegasus Plus kartının yıllık aidatı yoktur. ING Bonus Kart başvurusu yapmak isterseniz hangi adımları izlemeniz gerektiğiniz yazımızın devamında yer alan yönergeleri okuyarak öğrenebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   Garanti Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucunu Öğrenme 2017

ING Bonus Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

ING Bonus Kart başvurusunu SMS ile yapmanız mümkündür. Bunun için KART T.C. kimlik numarası bilgilerini yazarak 2205’e göndermeniz yeterlidir. Oturduğunuz yerden, ING Bank şubesine gitmenize gerek kalmadan, sadece cep telefonunuzu kullanarak kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

ING Bonus Kart başvurusu yapmanın diğer yolu da websitesine girerek başvuru formunu doldurmaktır. Bunun için ilgili kısımlara istenen bilgileri doldurmanız, adımları takip etmeniz ve başvurunuzu tamamlamanız yeterlidir. Yine şubeye gitmenize gerek yoktur. Daha fazla bilgi edinmek ve kredi kartı faiz oranlarını öğrenmek için websitesini ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.