Yatırım hesabı açmak isteyen kişilere sunduğu çok sayıda avantaj ile öne çıkan ING Bank turunu hesap ile yaptığınız yatırımda çok daha fazla getiri elde etmenizi sağlıyor. Özellikle de ilk kez ING Bank turuncu hesap açmak için başvuruda bulunan kişilere uygulanan Hoş Geldin Faizi büyük beğeni topluyor.

ING Bank Turuncu Hesap Para Çekme

Bu hesabı diğer vadeli hesap türlerinden ayıran en önemli fark hesaptan para çekmenize izin verilmesidir. Bilindiği üzere diğer bankaların normal vadeli hesap seçeneklerinde belirlenen vadeden önce para çekilmesi durumunda vadenin bozulması sonucunda faiz hakkınız iptal edilerek yatırdığınız ana para ödenir.

Üstelik vadenin dolmasına sadece bir gün kala dahi paranızı çekseniz aynı sonuçla karşılaşırsınız. İşte turuncu hesaptan para çekme işleminde bu sorun ortadan kaldırılıyor ve dilediğiniz her an para çekmenize izin veriliyor. Bunun için önce turuncu hesaptan vadesiz hesaba para aktarmanız ardından da hesabınızdan paranızı çekmenizyeterlidir.

e Turuncu Hesap 

Hoşgeldin faizi veren bankalar arasında yer alan ING Bank e turuncu hesap sayesinde internetten vadeli hesap açmak isteyen kişilere daha yüksek faiz oranı  uygulamaktadır. ING Turuncu hesap kullananlar daha yüksek kredi faiz oranları ile yatırım yapma imkanı yakalarken azda olsa hesaptan dolayı şikayetçi olanlarda bulunmaktadır.

ING Bank Turuncu Hesap İptali 

Turuncu hesap kapatma başvurularınızı hesabınızın bulunduğu şubeyi ziyaret ederek şahsen yapabileceğiniz gibi aynı zamanda İNG Bank müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden ya da internet şubesi üzerinden de kendi işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür.