Yaptığı reklam kampanyaları ile bankalar arasında öne çıkan ING Bank, kredi almak isteyen tüketicilere her dönemde yepyeni ve avantajlı kredi kampanyası seçenekleri sunuyor. Uygun ödeme ve uzun vade seçenekleri ile bayrama, yılbaşına, kışa, ilkbahara, sonbahara ya da yaza özel ING Bank kredi kampanyaları ile avantajlı banka kredisi kullanın. Ara ödemeli, 3 ay ertelemeli, gelir belgesiz, kefilsiz gibi farklı kredi kampanyalarını yazımızın devamında bulabilirsiniz…

99 TL Taksitle Kredi

ING Bank’ın yeni kredi kampanyaları arasında, 99 TL’ye 7000 TL kredi seçeneği yerini alıyor. Kefile ihtiyaç olmadan kredi almak için siz de başvurularınızı, ING Bank şubelerinden, bankanın ATM’lerinden, internet bankacılığı ile ya da SMS ile kredi başvurusu yaparak gerçekleştirebilirsiniz.

Ertelemeli Kredi

Şubeye gitmeden kredi almak ister misiniz? Hızlı ve kolay kredi ING Bank’ta. 3 ay ertelemeli kredi kampanyası ile bankadan alacağınız krediyi şimdi alıp ödemesini 3 ay sonra başlatabilirsiniz. Bu kampanyadan şubeden ya da internet bankacılığı ile yapacağınız kredi başvuruları ile yararlanabilirsiniz.

Borcuna Sadık Müşterilere Özel Kredi

ING Bank, borcuna sadık müşterilerine 100.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçlarında, diğer banka müşterilerine oranla daha düşük faiz oranları ile kredi imkanı sunuyor. Banka ayrıca, kendi müşterilerine şubeye kadar yorulmanıza gerek kalmadan, SMS ya da internet bankacılığı ile başvuru yapabilir ve onaylanan başvurunuzu hesabınızda bulabilirsiniz. Bu kredi kampanyası kapsamında uygun faiz oranlarından yararlanabilmeniz için, Findeks Kredi notunuzun yüksek olması gerekmektedir.