Günümüz şartlarında krediye ihtiyaç duymayan kişi sayısı yok denecek kadar azdır. Her geçen günle beraber artan ihtiyaçların karşılanması için gerekli hale gelen krediler, kredi kartları kişilerin ihtiyaçlarını beklemeye gerek olmadan karşılanmasına destek olmak için üretilmiştir.

İng Bank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır

Hızlı gelişen çağa ayak uydurmak ve kısa sürede işlemlerini gerçekleştirmek isteyenlerin 3 adımda kredi ihtiyacını karşılayacağı internet bankacılığı geliştirilmiştir. Kredi ihtiyacını hemen karşılamak isteyenler öncelikle bankanın internet sitesine girerek başvuru formunu doldurması gerekmektedir. Başvuru onaylanma sürecini size verilen şifre ile takip edebilme imkânı da sunulmaktadır. Banka tarafından krediniz onaylandığı takdirde paranızın hesaba geçmesi ile işleminizi kolaylıkla tamamlamış olacaksınız.

İng Bank kredi başvurusu yapmak isteyenler banka şubelerine gittiklerinde belirli evrakları ileterek de başvurularını tamamlayabilirler. Telefon aracılığıyla başvuru yapmak isteyenler 0850 222 06 00 numaralı çağrı merkezini aradıklarında müşteri temsilcisi ile iletişime geçerek de kredi başvurusunu kolaylıkla tamamlayabilir. Kısa mesaj ile İng Bank kredi başvurusu yapma kolaylığı tanıyan bankaya KREDİ ve TC kimlik numaranız aralarında boşluk olacak şekilde 2205’e kısa mesaj göndererek de kredi alıp alamayacağınızı kısa sürede öğrenebilirsiniz.

İng Bank Kredi Başvurusu Gerçekleştirilen Mağazalar

Gelişen bankacılık anlayışı ile her geçen günle birlikte bünyesine yenilikler ekleyen banka, şimdi de mağazalar içerisinde kredi kullandırarak kişilerin ihtiyaçlarını ertelemesinin gerek olmadığını belirtmek için işe koyulmuştur. Kredi kartlarına getirilen taksit kısıtlaması veya mobil cihazların karttan geçilemeyecek olması bankaları harekete geçirmiş birçok mağaza ile anlaşma sağlayarak ihtiyaçların kısa sürede giderilmesi sağlanmıştır. Bu mağazalar arasında Teknosa, Arçelik, Beko, Vestel, Modalıfe, Samsung, Mudo Concept gibi önde gelen firmalar yer almaktadır. Telefon, beyaz eşya ya da televizyon gibi ihtiyaçlarınızı bu mağazalara gelerek İng Bank aracılığı ile ihtiyaçlarınızı alma imkânı bulabilirsiniz.