Kredi notu yüksek olan kişilere daha cazip koşullarda kredi kullandırma konusunda öncü olan bankalar arasında yer alan ING Bank kişiye özel kredi kampanyası ile kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Sadece yüzde 0.99 faiz oranı gibi kaçırılmayacak bir faiz oranı fırsatı sunan ING Bank ihtiyaç kredisi faiz oranları tamamen kredi notu ortalamanıza göre belirleniyor. ING Bank kişiye özel kredi faiz oranları şöyle belirleniyor:

  • Findeks kredi notu ortalaması 1850 ve üzerinde olan kişiler için ING Bank ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 0.99
  • Findeks kredi notu ortalaması 1700 ve 1849 arasında olan kişiler için ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.29
  • Findeks kredi notu ortalaması 1600 ile 1700 arasında olan kişiler için yüzde 1.39 olarak uygulanmaktadır.

Yukarıdaki tablodan da anlaşılacağı üzere ING Bank ihtiyaç kredisi başvurusu için kredi notu ortalaması en az 1600 puan olmak zorundadır. Kredi notu 1600 puanın altından olan kişilerin bu kampanyadan yararlanmalarına izin verilmemektedir.

Kampanyadan yararlanan kişilerin ING Bank 100 bin lira ihtiyaç kredisi kullanımlarına izin vermekte olup kredi alt kullanım limiti 4 bin lira kredi üst kullanım limiti olarak ise 100 bin lira sınırı uygulanmaktadır. Kampanyadan yararlanan kişilerin 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanımına izin verilirken ING Bank kredi dosya masrafı olarak ise kullanılan kredinin yüzde 0.5 oranında kesintiye gidilmektedir.

ING Bank ihtiyaç kredisi başvurusu için ING Bank internet sitesi üzerinden online olarak kredi başvuru formu doldurarak internetten kredi başvurusu işlemini gerçekleştirebileceğiniz gibi ING Bank şubeleri üzerinden de kredi başvurusunda bulunmasına olanak sağlanmaktadır.