ING Bank yüzde 1,09’dan başlayan faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi veriyor. Nakit paraya ihtiyacınız varsa ING Bank’ın sunduğu bu kredi fırsatından yararlanabilir, ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıntıları öğrenmek için yazımızı okuyun.

ING Bank ihtiyaç kredisi almak oldukça kolaydır. ING Bank, şubeye gitmeden kredi başvuru yapmanızı ve yine şubeye gitmeden kredinizin hesabınıza aktarılmasını sağlıyor. ING Bank’tan yüzde 1,09’dan başlayan faiz oranlarıyla kredi almanız mümkün. ING Bank’tan avantajlı ihtiyaç kredisi almak için neler yapmanız gerektiğini ve banka tarafından aranan koşulları yazımızın devamını okuyarak öğrenebilirsiniz.

Nakit paraya ihtiyacınız varsa ve acil kredi almak istiyorsanız ING Bank’ın kredi kampanyası işinize yarayabilir. Bu kredi kampanyası sayesinde yüzde 1,09’dan başlayan faiz oranlarıyla avantajlı kredi alabilirsiniz. ING Bank bu ihtiyaç kredisini üç aydan başlayan ve 48 aya varan vadelerle veriyor. Örneğin, 10 bin TL kredi aldığınızda bu krediyi 13,528.72 TL olarak geri ödüyorsunuz. Bu tutara kredi tahsis ücreti yani kredi dosya masrafı dahildir. Ancak yaptırmanız gereken hayat sigortasının ücreti dahil değildir.

ING Bank tarafından verilen ihtiyaç kredisinin en büyük avantajı şubeye gitmeden bu krediye başvurmanızın mümkün olmasıdır. Üstelik ING Bank’ta hesabınız varsa krediniz, bankanın onaylaması durumunda, hemen hesabınıza geçebilmektedir. Ancak bunun için elbette ING Bank müşterisi olmanız şarttır. Kampanyanın 31 Mart 2017’ye kadar geçerli olduğunu da not edelim.

Kredi Faiz Oranları Nedir ?

ING Bank yüzde 1,09’dan başlayan faiz oranlı ihtiyaç kredisi kampanyası ile 5.001 TL kredi tutarı ile 50 bin TL kredi tutarı arasında ihtiyaç kredisini 3 aydan başlayan ve 48 aya varan vadelerle almanız mümkündür. Her bankada ve kredi türünde olduğu gibi bu krediden de ING Bank kredi tutarının binde beşi kadar dosya masrafı yani kredi tahsis ücreti almaktadır.

ING Bank ihtiyaç kredisi kampanyası için müşterilerin aldıkları kredilere sahip oldukları kredi notlarına göre faiz uygulamaktadır. Yani kredi notunuz ne kadar yüksekse kredinize uygulanacak faiz oranı o kadar düşük olacak ve kredi notunuz ne kadar düşükse kredinize uygulanacak faiz oranı o kadar yüksek olacaktır. Kredi notunuza göre kredinize uygulanacak faiz oranlarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

ING Bank’tan kampanyalı ihtiyaç kredisi almak istediğinizde kredinize kredi notunuza göre faiz oranları yansıtılacaktır. Buna göre Findeks kredi notunuz 1850 ve üzerinde ise yüzde 1,09 faiz oranından yararlanmanız mümkün olacaktır.

Kredi Notu Faiz Oranlarını Etkiler mi?

Findeks kredi notunuz 1800 ila 1849 arasında ise bu durumda kredine yüzde 1,19 faiz oranı uygulanacaktır. Findeks kredi notunuzun 1750 ila 1799 arasında olması hâlinde kredinize yüzde 1,29 faiz oranı yansıtılması söz konusu olacaktır. Findeks kredi notu 1700 ila 1749 arasında olursa kredinize yüzde 1,39 faiz oranı uygulanacak ve Findeks kredi notunuz 1600 ila 1699 arasında ise kredinize yüzde 1,49 faiz oranı uygulanacaktır.