ING Bank Findeks Raporu İptali

Borsa Ne İşe Yarar?

Findeks kredi notu sorgulama hizmeti veren bankalardan biri olan ING Bank aynı zamanda Findeks risk raporu sorgulama desteği de sağlamaktadır.

Risk raporu sorgulama yapılan kişinin ya da kurumun bankalardan gerçekleştirdiği tüm kredili işlemleri, bu işlemlerin toplamı ve ödeme düzenini gösteren özel bir listedir. Bu liste içerisinde aynı zamanda kredi notu ortalaması bilgisi de yer almaktadır. Özellikle de son yıllarda artık ticaret hayatında ve gerçekleştirilen vadeli işlemlerde Findeks risk raporu verileri dikkate alınmaktadır.

ING Bank Findeks Risk Raporu 

Risk raporu veren bankalar arasında en çok tercih edilenlerden biri olan ING Bank internet üzerinden çok daha kolay bir şekilde hizmet vermektedir. ING Bank findeks notu ortalamasını öğrenmek isteyen müşterilerine tek seferde gerçekleştirebilecekleri sorgulama hizmeti vermekle beraber düzenli olarak risk raporu hizmeti de sağlamaktadır.

Findeks Risk Raporu İptal Etme

Ücretli olarak sunulan bir hizmet olan Findeks risk raporu daha düşük fiyatlarla hizmet almak isteyen kişilere yönelik olarak toplu olarak ta sunulmaktadır.

Ancak toplu paket alan kişilerin daha sonra ING Bank findeks risk raporu iptali için başvuruda bulunmak isteyebilmektedir. Bunun için ING Bank müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden yada ING Bank şubeleri üzerinden iptal başvurusunda bulunmanız yeterli olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.