ING Bank Destek Hesap Başvuru / Kapatma

Bankalarda Hesap Açma İşlemi Nasıl Yapılır?
Bankalarda Hesap Açma İşlemi Nasıl Yapılır?

Hesabınızda o için para olmasa dahi 7/24 nakit para çekmenizi sağlayan ve bankacılık işlemlerinizi rçekleştirmenize olanak sağlayan kredili mevduat hesabı günümüzde en çok tercih edilen bankacılık hizmetleri arasında yer almaktadır. ING Bank tarafından sunulan destek hesap gerek uygun kredi faiz oranları gerekse de taksitli nakit desteği sağlaması gibi farklı avantajlar sunmaktadır.

ING Bank Destek Hesap 

ING Bank kredili mevduat hesabı açmak isteyen müşterileri için özenle tasarladığı destek hesabı sayesinde acil durumlarda her an kullanıma hazır nakit para desteği sağlıyor. ING Bank kredili mevduat hesabı faiz oranı olarak yüzde 2,02 oranını uygularken kredili mevduat hesabından bin lira çeken kişilerin bir ay sonunda ödeyecekleri faiz oranı 25,05 lira olmaktadır.

ING Bank Taksitli Destek Hesap

ING Bank destek hesap taksitli nakit avans kullanımına izin verilirken bu sayede kullandığınız kredili tutarı geri ödemede 12 aya kadar taksitlendirmenize izin veriyor. Kullanılan kredili mevduat hesabı tutarı istenirse 3, 6, 9 ya da 12 aya kadar taksit yapmanıza olanak sağlanıyor. ATM’den çekilen nakit paralarda en az 50 lira seviyesi uygulanırken şubeden çekilen paralarda ise 100 liradan başlayan taksitli nakit avans tutarına izin veriliyor.

Taksitli nakit avans kullanan kişilerin ilk ödemelerini krediyi kullandıkları tarihten sonraki ilk ay yapmaları gerekmektedir. Yani 29/12/2016 tarihinde kredi kullanan bir kişinin ilk taksitli nakit avans ödemesi tarihi 29/01/2017 olarak uygulanmaktadır.

Ing Bank Destek Hesap Başvurusu 

Destek hesabı olmayan kişilerin hesap açma başvurularını ING Bank şubeleri üzerinden yapmalarına izin verirken yine 0850 222 0 600 numaralı ING Bank müşteri hizmetleri telefon numarası ve ING Bank ATM ‘leri üzerinden de kredi başvurusunda bulunulmasına izin verilmektedir.

ING Bank Destek Hesap Kapatma 

Aynı şekilde hesap kapatma işlemlerini de aynı kanallardan yapmanız mümkündür. Ancak hesap kapatma işleminin yapılabilmesi için mutlaka hesap bakiyesinin sıfır olması gerekmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   Bankalar Kredi Notuna Neden Bakar?

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.