Merkezi Hollanda olan Ing Grup, 2007 yılında Oyak Bank’ın tüm hisselerini alarak, 2008 yılında Türkiye’de hizmete girmiştir. Müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarına devam eden Ing Bank, kısa sürede büyük bir güven kazanmayı başarmış ve müşteri potansiyelini hızla yükseltmiştir. Müşterilerinin hizmetine sunduğu krediler ve kredi kartları ile müşterilerine birçok farklı seçenek sunmaktadır.

Ing Bank Kredileri

Ing Bank İhtiyaç Kredisi:

Kredi kullanmak isteyen kişinin kredi notuna göre faiz oranının belirlenebildiği Ing Bank İhtiyaç Kredisi, 48 aya varan vadesi ve uygun ödeme koşulları ile tüketicilerin çok tercih ettiği ihtiyaç kredileri arasında yer almaktadır.

Ing Bank İhtiyaç Kredisi, maaşlarını 3’er aylık dönemlerde alan emekliler için, ödemeleri 3’er aylık dönemler için düzenlemiştir. Ayrıca Ing Bank İhtiyaç Kredisi kredi kullanan müşterinin isteği doğrultusunda, 3 ay ertelemeli olarak da kullanılabilmektedir. Ing Bank İhtiyaç Kredisi için şube tarafından, T.C. Vatandaşları için kimlik belgesi, yabancı uyruklu kişiler için, pasaport ve oturma izni, gelir belgesi ve ikametgâh belgesi istenmektedir.

Ing Bank Bireysel Kredi Hesaplama 2018 - 2019

Ing Bank Bireysel Kredi Hesaplama 2018 – 2019

Ing Bank Konut Kredisi:

Çok cazip koşullarda ve farklı beklentilere cevap olacak şekilde sunulan Ing Bank Konut Kredisi ile zorlanmadan ev sahibi olmak mümkün olmaktadır. Sabit gelire sahip olan Ing Bank müşterileri için, ödeme ve faizlerin sabit tutulduğu, eşit taksitli konut kredisi, müşterinin isteğine göre ödeme planının çıkarıldığı anapara ödemeli konut kredisi, ara ödemlerin yapıldığı ve taksitlerin azalarak ya da artarak ödendiği ara ödemeli konut kredisi gibi birçok alternatifle müşterilerin karşısına çıkan Ing Bank Konut Kredisi, her bütçeye uygun fırsatlar sunabiliyor.

Ing Bank Bireysel Kredi Hesaplama 2018 - 2019

Ing Bank Bireysel Kredi Hesaplama 2018 – 2019

Ing Bank Bireysel Kredi Hesaplama Nasıl Yapılır?

Ing Bank müşterileri için büyük bir kolaylık olan ve kredi başvurusu yapılmadan önce, kredi ile ilgili birçok bilgiye ulaşılabilen bir hizmet olan kredi hesaplama, kredinin toplam geri ödemesini, aylık taksitleri, faiz oranını, seçilen kredi türüne ve vade seçeneklerine göre müşteriye gösterebilmektedir. Ing Bank internet şubesinde, kredi hesaplama aracı ile yapılabilen bu işlem, kredi çekmek isteyen kişinin bilgi edinmesi anlamında büyük önem taşımaktadır