En kolay kredi veren bankalar arasında yer alan ING Bank düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyaları ile müşterilerinin çok daha iyi koşullar altında ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı olmaktadır. Bunlardan en çok ilgi görenlerden biride ING Bank 3 ay ertelemeli kredi kampanyasıdır.

3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi 

3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında en çok tercih edilenlerin başında yer alan ING Bank ihtiyaç kredisi paketlerinde oldukça cazip seçenekler sunuyor.

Müşterilerine daha düşük kredi faiz oranlarından yararlanarak avantajlı kredi kullanma imkanı sağlayan banka aynı zamanda dosya masrafsız kredi paketlerini de dönemsel olarak kullanıma sunuyor. Bu nedenle ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorum diyen kişilerin mutlaka bankaların ihtiyaç kredisi kampanyaları duyurularını yakından takip etmeleri gerekiyor.

ING Bank İhtiyaç Kredisi Hesaplama 

Cazip ihtiyaç kredisi kampanyalarından yararlanmak isteyen kişiler aynı zamanda ING Bank internet sitesi üzerinde yer alan krediler bölümünden kredi hesaplama makinesi kullanabiliyorlar. Bu sayede bu alan üzerinden ING Bank kredi hesaplama işlemlerinizin tümünü yapabiliyorsunuz.

3 ay ertelemeli kredi hesaplama işlemlerinde diğer kredi hesaplamalarından farklı olarak kredi vadesi olarak en fazla 45 ay vade seçeneğini tercih edebiliyorsunuz. Çünkü 3 ay ertelenen kredi tutarınız kredi geri ödeme vadesinden düşürülüyor. 48 ay vadeli kredi veren bankalar arasına katılan ING Bank bu sayede 3 ay ertelemeli kredilerde 45 ay vade seçeneğinde kredi kullanmanıza olanak sağlıyor.