İhtiyaç kredisi kullanmak istiyor ancak krediyi kullandıktan sonra kendinizi bir müddet maddi açıdan toplamak için zaman istiyorsanız ertelemeli kredi kullanabilirsiniz. Sürekli olarak düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyaları ile dikkat çeken ING Bank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyası ile şimdi kredi kullanan müşterilerine Nisan ayına kadar taksit ödemeden kredi kullanma imkanı sunuyor.

ING Bank ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanmak isteyen kişilere sadece kimlik belgesi ile kredi başvurusunda bulunma imkanı sunulurken yine farklı ihtiyaçlara yönelik özel çözümler de sunuluyor. Örneğin düşük nakit desteği ihtiyacı duyan kişilere 3 bin lira ihtiyaç kredisi kullanmaları için ING Bank mini kredi paketini sunarken 100 bin lira ihtiyaç kredisi desteği veren yüksek tutarlı ihtiyaç kredisi kampanyası bulunmaktadır.

İNG Bank kamu çalışanlarına özel kredi kampanyasında yine sadece kimlik belgesi ile kredi kullanımı sağlanırken aynı zamanda 50 bin lira ihtiyaç kredisi limiti tanınmaktadır. Daha yüksek tutarlı ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilere ise ipotekli ihtiyaç kredisi paketi ile 1 milyon liraya kadar kredi desteği verilmektedir. Maaşlarını ING Bank şubeleri üzerinden alan kişiler için ise ING Bank maaş müşterisi kredi kampanyası ile kefilsiz formalitesiz kredi kullanımına izin vermektedir.

ING Bank ertelemeli ihtiyaç kredisi başvurusu için ING Bank şubeleri üzerinden ya da ING Bank internet sitesi üzerinden kredi başvuru formu doldurabilirsiniz. Kredi taksitlerini belirlemek isteyen kişiler için ise bankanın internet sitesi üzerinden ING Bank ihtiyaç kredisi hesaplama işlemlerinizi de yapabilirsiniz.