Sunduğu kredi kampanyaları ile her dönem ses getirmeyi başaran ve kolay kredi veren bankalar arasında yer alan ING Bank şimdi kredi kullanmak istiyorum diyen müşterilerine kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Özellikle de 36 ay vadeli 10 bin lira ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilere yönelik özel bir kredi kampanyası son derece düşük kredi faiz oranları ile kredi kullandırıyor.

Üstelik kampanyaya özel olarak sabit faizli ihtiyaç kredisi kullanımının yanı sıra artan faizli kredi kullanımına da izin veriliyor. Yani krediyi kullandıktan sonra takip eden ilk aylarda daha düşük olan kredi ödeme tutarları ilerleyen aylarla beraber gelirinize paralel olarak yükselişe geçiyor. ING Bank 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyasında 10000 TL kredi kullanmak isteyen kişilere özel olarak sadece 1.38 oranından başlatılıyor.

ING Bank 36 ay vadeli 10000 TL kredi kullanan kişilerin aylık ödemeleri ise sadece 277 lira oluyor. Yani 10 bin lira kredi kullanan ve nakit ihtiyaçlarını karşılayan kişiler sadece aylık 277 lira ödeyerek borçlarını hiç zorlanmadan büyük bir kolaylıkla ödeyebiliyor. ING Bank ihtiyaç kredisi başvurusu için ise ING internet şubesi, internet sitesi ve müşteri hizmetleri telefon numarası yanı sıra ING Bank SMS kredi başvurusu imkanı da sunuluyor.