İhtiyaç Krediniz Facebook’ta

Borsa Ne İşe Yarar?

İhtiyaç kredisi almak istediğinizde başvurunuzu Facebook’tan yapmanız mümkün. Denizbank, müşterilerine Facebook’tan ihtiyaç kredisi başvurusu yapma olanağı sunuyor. 

Krediye ihtiyaç duyduğunuzda telaşlanmadan, belge peşinde koşmadan ve kefil aramakla uğraşmadan kolay ve hızlı şekilde kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için Facebook’a girmeniz yeterlidir. Denizbank Facebook Kredisi, banka şubesine gitmenize gerek kalmadan kredi başvurusu yapmanızı sağlıyor. Özel oranlı Facebook kredisi aldığınızda çok avantajlı faiz oranlarından yararlanabiliyorsunuz. Facebook Kredisi başvurusunu nasıl yapacağınızı öğrenmek için yazımızı okuyun.

Sosyal Medya Üzerinden Kredi Başvurusu Yapın

Denizbank, müşterilerinin zihinlerinde sosyal medya aracılığıyla kredi başvurusu alan banka olarak yer etmeye başladı. Krediye ihtiyacınız varsa Denizbank Facebook sayfasından şimdi 48 aya varan vadelerle 55.000 TL ihtiyaç kredisi almanız mümkün. Gelir belgesiz kredilerin en hızlıları arasına girebilecek nitelikler taşıyan Denizbank Facebook Kredisi, başvurunuza en hızlı cevabı almanızı da sağlamakta.

Facebook Kredisi’nin çok sayıda avantajı da bulunmakta. Bunlar arasında en önemlisi kefil aramak zorunda olmamanızdır. Diğer bir avantajı, tüm gelir belgesiz kredi türlerinde olduğu gibi evrakla ve formaliteyle uğraşma zorunluluğu bulunmamasıdır. Öyle ki, resmî daireleri dolaşmak gibi, elinizde kâğıtlarla oradan oraya koşuşturmak gibi bir zorunluluğunuz yoktur.

Kolay ve hızlı şekilde, sadece Denizbank sayfasına girerek kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Facebook Kredisi başvurusu nasıl yapacağınızı öğrenmek için yazımızın devamında yer alan yönergeleri takip edebilirsiniz.

Denizbank Facebook Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Denizbank Facebook Kredisi için başvuru yapmak oldukça kolaydır. Bunun için izlemeniz gereken adımları  aşağıda bulabilirsiniz.

  • Öncelikle Denizbank Facebook sayfasına girin.
  • Denizbank Facebook sayfasında başvurunuzu gerçekleştirmek için gerekli form karşınıza çıkacaktır. Bu formda ilgili kısımlara T.C. kimlik numaranızı ve cep telefonu numaranızı girin.
  • Bunu yaptığınız zaman kredi talebiniz bankaya iletilecektir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   Terör Mağduru Üreticilerin Kredi Borcu Ertelenecek

Kredi başvurunuza onay verilip verilmediğine dair bilgi yani kredi başvurunuzun cevabı Denizbank tarafından cep telefonunuza SMS ile gönderilmektedir. Yani SMS ile başvuru yapmak yerine Facebook aracılığıyla başvuru yaparak hem daha hızlı şekilde başvuru yapmakta hem de avantajlı faiz oranlarından yararlanmaktasınız.

Kredi tutarı: 10 bin TL

Vade: 12 ay

Faiz oranı: Yüzde 1.25

Aylık taksit tutarı: 917 TL

Kredi tahsis ücreti: 50 TL

Sigorta ve vergi dahil ücretler toplamı: 105 TL

 

Kredi tutarı: 10 bin TL

Vade: 24 ay

Faiz oranı: Yüzde 1.40

Aylık taksit tutarı: 510 TL

Kredi tahsis ücreti: 50 TL

Sigorta ve vergi dahil ücretler toplamı: 140 TL

 

Kredi tutarı: 10 bin TL

Vade: 36 ay

Faiz oranı: Yüzde 1.53

Aylık taksit tutarı: 382 TL

Kredi tahsis ücreti: 50 TL

Sigorta ve vergi dahil ücretler toplamı: 175 TL

 

Kredi tutarı: 10 bin TL

Vade: 48 ay

Faiz oranı: Yüzde 1.53

Aylık taksit tutarı: 315 TL

Kredi tahsis ücreti: 50 TL

Sigorta ve vergi dahil ücretler toplamı: 214 TL

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.