Türkiye’nin en yeni bankası olma özelliğine sahip olan ICBC Bank rakipleri ile rekabet edebilmek ve adını duyurmak amacı ile oldukça cazip kredi fırsatları sunmaya devam ediyor. Rakiplerinden çok daha uygun koşullarda kredi kullanma imkanı sunan bankana aynı zamanda kredi notu düşük olanlara kredi onayı verme konusunda da rakiplerine oranla daha cesur davranıyor.

ICBC Bank ihtiyaç kredisi faiz oranları için çeşitli kampanyalar yürüterek çok daha uygun kredi faiz oranları sunarken ICBC Bank bahar kredisi kampanyası ile bu oranı yüzde 1.24 seviyesine kadar düşürmektedir. 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilere sadece 95 lira kredi dosya masrafı ödeyerek kredi kullanma imkanı sunan banka 15 bin lira kredi kullanmaları durumunda sadece 541 lira taksit ödeyerek kredi kullanma imkanı sağlıyor.

ICBC Bank ihtiyaç kredisi başvurusu için dileyen kişiler ICBC Bank şubeleri üzerinden kredi kullanma imkanı sunarken aynı zamanda ICBC Bank müşteri hizmetleri telefon numarası olan 444 00 50 üzerinden de kredi başvuru formu doldurma imkanınız bulunuyor. Kredi başvuru onayı alan kişilerin ise şubeden başvuru formu doldurmalarına olanak sağlanıyor.