HSBC Bank 48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

48 ay vadeli kredi veren bankalar listesinde yer alan HSBC Bank ihtiyaç kredisi kampanyaları ile öne çıkıyor. Aynı zamanda kredi notuna göre kredi faiz oranları belirleyen banka düşük kredi notu ortalaması olan müşterilerine daha yüksek kredi faiz oranları uygularken yüksek kredi notu olan kişilere ise düşük ihtiyaç kredisi faiz oranları uygulamaktadır.

HSBC Kredi Başvurusu

Kredi başvurusunda bulunmak isteyen kişilere farklı seçenekler sunan banka aynı zamanda SMS sms ile kredi veren bankalar arasında da yer almaktadır. Bankadan kredi kullanmak istiyorum diyen kişilerin HSBC şubeleri üzerinden kredi başvuru formu doldurma seçeneklerinin yanı sıra SMS kredi başvurusu ve internetten kredi başvurusunda bulunma seçenekleri de vardır. Bankanın internet sitesi üzerinden krediler bölümünden hemen başvur linkini tıklamanız durumunda online kredi başvurusu işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

HSBC Kredi Başvurusu Cepten 

Cepten kredi başvurusu için SMS göndermek isteyen kişilerin tek yapmaları gereken KREDI yazıp 4499 numarasına göndermektir. Başvurunuz incelenerek tarafınıza geri  dönüş yapılacaktır. HSBC Bank telefon bankacılığı üzerinden kredi başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin ise 0850 211 0 111 HSBC Bank müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden destek almaları yeterlidir.

HSBC Kredi Başvurusu Sorgulama 

Kredi başvuru sonucu sorgulamasında bulunmak isteyen kişilerin müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden bilgi almaları mümkündür. Kredi onayı alan kişilerin kredi kullandırım işlemleri şubeler üzerinden aynı gün sonuçlandırılarak talep ettikleri tutar hesaplarına yatırılmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   Kredi Almak İçin Hayat Sigortası Şart Mı?

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.