Hızlı Para Kazanma Yöntemleri Nelerdir?

Borsa Ne İşe Yarar?

Hızlı yoldan para kazanmanın ya da bir gecede milyoner olmanın hayalini herkes kurmuştur. Ancak her şeyin bir bedeli vardır ve çaba gerektirmektedir. Gelirinizi arttırmanın veya hızlı para kazanmanın kolay yolları vardır. Peki, bu hızlı para kazanma yöntemleri nelerdir diyorsanız bu 5 adımı uygulayın.

1. Part Time İşte Çalışmak:

Kolay para kazanmanın yollarından biri de herhangi bir firmada part time işe girmektir. Bir bar da part time olarak çalışabilirsiniz ya da ehliyetiniz varsa bir takside part time şoförlük yapabilirsiniz.

2. Gizli Müşteri Olun:

Araştırma firmaları gizli müşterilerine benzin alırken, alışveriş yaparken, herhangi bir restoranda yemek yerken yaşadığı deneyimlerini rapor etmelerini isterler ve karşılığına da bir miktar para verirler. Bu firmalar nerden alışveriş yapacağınıza ve nelere dikkat etmeniz gerektiğine dair sizi bilgilendiriyorlar. Yazdığınız raporlar karşılığında 12 TL ve 20 TL para alırsınız. Bu görevleri almak için online başvuru yapmanız lazım.

3. Spermlerinizi ya da Yumurtalarınızı Satın:

En kolay ve hızlı para kazanmanın yollarından birisi de sperm ya da yumurtalarınızı satmaktır. Yurtdışında yumurtalıklarını bağışlayan bir don ör 5000 dolar ile 8000 dolar arası para kazanmıştır. Yumurta dönerlerinin bağış yapabilmesi için 20 ile 30 arası yaşlarda olması ve sigara kullanmaması gerekmektedir.

Sperm dönerleri ise her bağışta 50 dolar ile 100 dolar arasında bir para alırlar. Sperm dönerlerinin en az 18 yaşında olmaları gerekmektedir ve 40 yaşına kadar bağış yapabilmektedirler. Sperm verecek dönerlerin boylarının 1.70 ile 1.75 arasında olması gerekmektedir. Erkeklerin bağıştan önce bağıştan önceki üç gün boyunca cinsel aktiviteye girmesi gerekmektedir.

4. Saçınızı Satın:

Saçlarınız bakımlı ve uzunsa paraya dönüştürmeniz de o kadar kolay olacaktır. Saçın rengi, şekli ve uzunluğu fiyat ortalamasını da etkilemektedir. Saçın kilogram fiyat ortalaması 1000 TL ye kadar çıkmaktadır. Saç satın alan firmalara internetten kolay yolla ulaşabilirsiniz veya bulunduğunuz şehirdeki kuaförlerle iletişime geçebilişiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   Kadın Girişimcilere TEB'den Kredi

5. Evinizdeki Odalardan Birini Kiralayın:

Evinizde fazladan bir odanız var ise bu odayı başkalarına kiralayarak para kazanabilirsiniz. Bulunduğunuz ildeki kira fiyatlarıyla orantılı olarak fiyat belirlerseniz ayda 250 TL ile 1000 TL arasında para kazanabilirsiniz.

Yukarıda hızlı para kazanma yöntemleri adı altında 5 adım uyguladık. Paranın gücü tartışılmaz ancak bu adımları uygularken titiz davranmanız gereken nokta kendi haklarınızı gözetmenizdir. Fazla odanızı kiralarken ev sahibi olarak haklarınızı koruyacak bir sözleşme hazırlayın veya sperm bağışı yaparken aile tıbbi özgeçmiş anketlerini mutlaka doldurun. Bunlara dikkat ederseniz sağlıklı bir şekilde para kazanabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.