Garanti Bankası’ndan KOBİ’lere Hazır Hesap

Hazır Hesap, Garanti Bankası tarafından KOBİ‘lere özel olarak sunulan bir hesaptır. Hazır Hesap, hesabınızda nakdiniz olmasa bile sizin hesaptan avans çekmenizi sağlar. Hazır Hesap başvurusunun nasıl yapıldığını öğrenmek ve bu hesap hakkında daha fazla bilgi almak için yazımızı okuyun.

Hazır Hesap KOBİ’lere özel olarak sunulan ve Garanti Bankası tarafından oluşturulmuş çok avantajlı bir hesap türüdür. Bu hesap sayesinde hesabınızda para olmasa bile ödemeleriniz gecikmez. Hazır Hesap size nakit avans desteği sunar. Böylece fatura ödemelerinizi, çek ve vergi ödemelerinizi ve diğer her türlü acil ödemelerinizi geciktirmeden yaparsınız.

Hazır hesapta mevcut nakit avansınızı her zaman ödemelerinizde kullanabilirsiniz. Yani Hazır Hesap bir kredili hesap türüdür. Hesabınızda nakit paranız olsa da olmasa da size Garanti Bankası tarafından sunuşan nakit avans teklifini her zaman hesabınızda görürsünüz. Yani bu tutar, ihtiyacınız olduğunda kullanmanız için banka tarafından hesabınıza yansıtılan bir miktardır.

Garanti Bankası Hazır Hesap Nasıl Kullanılır?

Hazır Hesap özellikleri avans hesabın özelliklerine benzer. Fakat bunun farkı KOBİ’lere özel olmasıdır. Hazır Hesaptan nakit avans çektiğiniz zaman çektiğiniz nakit paraya, bu nakit avansı kullandığınız gün kadar kredi faizi yansıtılır. Bu faiz, nakit avansı kullandığınız aydan sonra gelen ayda hesabınızdan düşülmektedir.

Hazır Hesaptan çektiğiniz nakit parayı geri ödemek için hesabınıza para yatırmanız yeterlidir. Böylece geri ödemeniz gereken tutar ne kadarsa Hazır Hesap sizin yatırdığınız tutardan borcunuzu düşecektir. Yani borcunuz otomatik olarak kapatılacaktır. Hazır Hesabınız varsa geciken ödemeniz söz konusu olmamaktadır. Yani hesabınızda yeterli tutarın bulunmaması gibi bir sorununuz olmaz. Her türlü ödemenizi zamanında yapabilirsiniz.

Hazır Hesap Başvurusu Nasıl Yapılır?

Hazır Hesap başvurusu yapmak Garanti Bankası müşterisi iseniz oldukça kolaydır. Garanti Bankası websitesine girerek Hazır Hesap sayfasını bulmanız ve burada yer alan Başvur düğmesine tıklamanız yererlidir. Garanti internet sayesinde hemen Hazır Hesap başvurusu yapabilirsiniz. Eğer Garanti internet kullanmıyorsanız önce parolanızı almalı ardından Garanti internet ile başvuru yapmalısınız. Garanti Bankası müşterisi değilseniz bir Garanti Bankası şubesini ziyaret etmeniz şarttır. Böylece hem Garanti Bankası müşterisi olabilir hem de Hazır Hesap başvurusu yapabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   Odeabank Kolay Kredi İsteyenlere "Nakit Hazır Kredi"

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.