Hangi kredi kartı daha avantajlı, sorusu en çok sorulan sorular arasında yer alıyor. Kredi kartı sahibi olmak ya da çalışmakta olduğu bankayı değiştirmek isteyen kişilerin en çok merak ettiği sorulardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Kredi kartı kullanmak yaşantımızı büyük oranda kolaylaştırırken, bazı avantajları da beraberinde getiriyor. Hal böyle olunca, en avantajlı kredi kartları 2020 konusunda arayış içerisinde olanları görmek mümkündür.

Bankaların müşterilerine sunmuş oldukları bu kartlar sayesinde müşteriler; alışveriş ile birlikte nakit ihtiyaçlarını kolay bir şekilde karşılamış olurlar. Ülkemizdeki faaliyet gösteren bankalara ait kredi kartlarının birbirinden farklı özellikleri yer alır.  Kredi kartı özellikleri, yıllık aidat ücretleri ve nakit avans faiz oranlarını gibi seçenekleri oldukça önemlidir.  Hangi kredi kartı daha avantajlı? Birbirinden farklı özelliklere sahip kredi kartlarını sizler için araştırdık ve işte sonuçlar..

En Avantajlı Kredi Kartları 2020

En Avantajlı Kredi Kartları 2020

En Avantajlı Kredi Kartları 2020

En avantajlı kredi kartlarını şu şekilde sıralayabiliriz:

Denizbank Kredi Kartı

Denizbank Bonus sayesinde oldukça düşük yıllık aidat ücreti ödemiş olursunuz. Bol puan ile birlikte ödeyeceğiniz yıllık aidat toplam; 87 TL’dir.

CEPTETEB Kredi kartı

CEPTETEB Kredi kartı müşterilerini her zaman şımartıyor. Restoranlarda, giyim mağazalarında, market alışverişlerinde, kozmetik alışverişlerinde ve hafta sonu sinemalarda geçerli onlarca avantaj müşterilerini bekliyor.

Garanti BBVA Avantajlı Kredi Kartları

Garanti BBVA tarafından sunulan aynalı bonus kredi kartının yıllık aidat ücreti; 124 TL’dir. Bununla birlikte Garanti BBVA Bonus Genç ve Bonus Flexi kartları’nın aidatsız olduğunu belirtmek isteriz. Yüzlerce bonus ve avantajlar; Garanti BBVA’da.

HSBC Concept Kredi Kartı

Bu kredi kartının en büyük özelliği; yıllık aidat ücretinin olmaması ile birlikte onlarca kampanyanın yer almasıdır. Uygun nakit avans özelliği ile de oldukça dikkatleri üzerine çekiyor.

İş Bankası Maximum Kart

Amacınız aidatsız kredi almak ise; İş Bankası Maximum tam size göre.. Bu banka, 2020 yılı içerisinde kart sahibi olan kişilerden aidat ücreti talep etmiyor. Nakit avans, bol taksit seçeneği ve çeşitli kampanyaları aynı anda sunmayı başarıyor.