Halkbank Bordro24 ihtiyaç kredisi maaşını Halkbank’tan alan müşterilere özel olarak verilen kredidir. Bu kredinin özelliklerini ve başvuru koşullarını yazımızda bulabilirsiniz. 

Halkbank maaşını bankadan alanlara özel Halkbank Bordro24 ihtiyaç kredisi veriyor. Bu kredi müşterilere masrafsız ve faizli ya da masraflı ve uygun faizli olarak sunuluyor. Geri ödeme konusunda uygun vade seçenekleri sunuluyor. Bireysel ihtiyaç kredileri kategorisinde yer alan Halkbank Bordro24 kredisi hakkında ayrıntılı bilgiyi ve örnek kredi tutarlarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Halkbank Bordro24 İhtiyaç Kredisi Özellikleri

Halkbank Bordro24 ihtiyaç kredisi krediye ve nakit paraya gereksinimi olan müşterilere 15 bin TL ya da 50 bin TL şeklinde sunulmaktadır. Kredi kullanan kişilere 48 aya varan vade seçenekleri verilmektedir. Aylık faiz oranları yüzde 1,13’ten başlamakta ve kredinin masraflı ya da masrafsız kullanılmasına göre değişmektedir.

15 bin TL krediyi masraflı olarak alırsanız krediye yüzde 1,13 oranında faiz uygulanırken, krediyi masrafsız olarak aldığınızda krediye yüzde 1,19 oranında faiz uygulanacaktır. Aynı durum 50 bin TL kredi için de geçerlidir. 50 bin TL krediyi masrafsız olarak aldığınızda krediye yine yüzde 1,13 oranında faiz uygulanacak masraflı olarak aldığınızda ise yüzde 1,19 oranında faiz yansıtılacaktır.

Halkbank Bordro24 kredisi alan müşterinin hayat sigortası yaptırması zorunludur. Hayat sigortası primi müşterinin yaşına cinsiyetine ve kredi tutarına bağlı olarak değişmektedir. Aşağıdaki örneklerde verilen sigorta prim tutarları 15 bin TL 48 ay vadeli kredi kullanan 35 yaşında erkek müşterinin ödemesi gereken bir yıllık hayat sigortası primidir.

Halkbank Bordro24 İhtiyaç Kredisi Örnek Kredi Tutarları

Masrafsız Örnek Kredi Tutarları

Kredi tutarı: 15 bin TL

Kredi vadesi: 48 ay

Kredi faiz oranı: Yüzde 1,19

Kredi tahsis ücreti (Yüzde 5 Banka Sigorta Muamele Vergisi (BSMV) dahil): 0 TL

Kredi taksit tutarı: 434 TL

 

Kredi tutarı: 50 bin TL

Kredi vadesi: 48 ay

Kredi faiz oranı: Yüzde 1,19

Kredi tahsis ücreti (Yüzde 5 Banka Sigorta Muamele Vergisi (BSMV) dahil): 0 TL

Kredi taksit tutarı: 1,446 TL

 

Masraflı Örnek Kredi Tutarları

Kredi tutarı: 15 bin TL

Kredi vadesi: 48 ay

Kredi faiz oranı: Yüzde 1,13

Kredi tahsis ücreti (Yüzde 5 Banka Sigorta Muamele Vergisi (BSMV) dahil): 78,75 TL

Kredi taksit tutarı: 427 TL

 

Kredi tutarı:  50 bin TL

Kredi vadesi: 48 ay

Kredi faiz oranı: Yüzde 1,13

Kredi tahsis ücreti (Yüzde 5 Banka Sigorta Muamele Vergisi (BSMV) dahil): 262,50 TL

Kredi taksit tutarı: 1,424 TL

Halkbank Bordro24 İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Halkbank Bordro24 ihtiyaç kredisi almak için yapmanız gereken şey nüfus cüzdanınızla birlikte Halkbank’a başvurmaktır. Zaten maaşınızı Halkbank’tan aldığınız için maaş bordronuzu ya da gelir belgenizi bankaya ibraz etmenize gerek yoktur. Kira geliri gibi başka bir geliriniz varsa o gelirlerinize ait belgeleri bankaya ibraz edebilirsiniz.