Halk Bankası Yeşil Işık Taşıt Kredisi Kampanyası

Araç kredisi kullanarak yeni bir araba satın almak isteyen kişilere son derece cazip koşullar sunan Halk Bankası düzenlemiş olduğu Yeşil Işık Taşıt Kredisi kampanyası ile oldukça beğeni toplamaya devam ediyor. 48 ay vadeli taşıt kredisi kullanma imkanı sağlayan banka sıfır araç kredisi paketlerinde esnek ödeme planı oluşturmanıza da izin veriyor.

Halkbank Yeşil Işık Taşıt Kredisi Hesaplama 

Halkbank araç kredisi kullanmak isteyen müşterilerine yeşil ışık taşıt kredisi kampanyası ile hem daha düşük taşıt kredisi faiz oranları sunmakta hem de isteyen müşterilerine 3 ay ertelemeli araç kredisi kullanmak için seçenek sunmaktadır.

3 ay ertelemeli araba kredisi kullanmak isteyen kişilerin Halk Bankası araç kredisi için başvuruda bulunurken erteleme hakkından yararlanmak istediklerini belirtmeleri yeterli olacaktır. Araç kredisi hesaplama işlemlerinizi ise Halk Bankası internet sitesi üzerinden ulaşabileceğiniz kredi hesaplama makinesi üzerinden yapmanız mümkündür.

20 Bin TL Araç Kredisi 

20 bin lira taşıt kredisi desteği ihtiyacı duyan müşterilerine yüzde 1,09 faiz oranı üzerinden 48 ay vadeli araç kredisi kullanma imkanı sağlayan banka bu  krediye karşılık olarak taşıt kredisi dosya masrafı olarak ise sadece 105 lira gibi son derece düşük bir rakam talep edilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.