Halk Bankası Kredi 2017 Yılbaşı Kredisi Kampanyası

Borsa Ne İşe Yarar?

Şimdi al 2017’de öde kredi kampanyası ile Halk Bankası yeni yıla tüm ihtiyaçlarınızı şimdiden karşılayarak çok daha mutlu bir şekilde girmenizi sağlıyor. İsteyen müşterilerine masrafsız ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sağlayan banka ertelemeli kredi kullandırarak nakit paranıza hemen kavuşmanızı ödemesine ise sonra başlamanıza izin veriyor.

Halkbank Kredi 2017 Nedir?

Kredi kampanyaları için düzenlediği reklamlar ile büyük dikkat çeken Halk Bankası kredi 2017 paketi yılbaşına özel olarak kullanıma sunulan özel bir ihtiyaç kredisi kampanyasıdır.

Halk Bankası SMS Kredi Başvurusu 

Şubeye gitmeden SMS kredi başvurusu işleminde bulunmak isteyen kişilere kolaylık sağlayan Halkbank ihtiyaç kredisi başvurusu için isteyen müşterilerinin kısa mesaj göndererek kredi başvurusunda bulunmalarına izin veriyor.

Bunun için büyük harflerle KREDI yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra yine her birinin arasında boşluk olacak şekilde TC kimlik numaranızı, aylık gelir belgenizi ve kullanmak istediğiniz kredi tutarını rakam olarak yazıp oluşturduğunuz bu mesajı 3452 numarasına göndermeniz yeterlidir.

48 Ay Vadeli 50000 TL Kredi 

Kampanyadan yararlanarak ihtiyaç kredisi kullanan kişilere banka iki seçenek sunuyor. Bunlardan biri düşük faizli ihtiyaç kredisi paketi. Bu pakette uygulanan kredi faiz oranı yüzde 1,13 olurken 50 bin lira kredi kullanan kişilerin 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanmaları durumunda aylık ödemeleri 1.423 lira oluyor. Bu kredi paketini tercih eden kişilerden Halk Bankası kredi dosya masrafı olarak 262,50 lira tahsil ediyor.

İkinci seçenek ise dosya masrafsız ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilere hitap ederken Halkbank ihtiyaç kredisi faiz oranı olarak bu pakette yüzde 1,19 faiz oranı uygulanıyor. Bu paket üzerinden 48 ay vadeli 50 bin TL kredi kullanan kişilerin aylık ödemeleri ise 1.446 lira oluyor. Yine kredi kullanan kişilerin hayat sigortası yaptırmaları zorunlu tutuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   2016 Yılında En Çok Kâr Eden Bankalar

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.