Türkiye’nin en büyük ve en köklü bankaları arasında bulunan Halk Bankası kutlamış olduğu 78. yılına özel olarak kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. Bunlardan biride Halk Bankası halk günü ihtiyaç kredisi kampanyası. Kampanyaya özel olarak Halk Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1.25 seviyesine çekilirken yine farklı avantajlar sunuluyor.

Halkbank İhtiyaç Kredisi 

Halk günü kampanyası ile beraber kredi faiz oranları aşağıya çekilirken yine Halkbank ihtiyaç kredisi dosya masrafı olarak ta düşük tutarlar tahsil ediliyor. Örneğin 36 ay vadeli 5000 TL ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilerin ödemeleri gereken kredi dosya masrafı sadece 26,25 lira olarak uygulanıyor.

Halkbank İhtiyaç Kredisi Başvuru Formu 

İhtiyaç kredisi başvurusu için kullanabileceğiniz farklı pek çok yöntem bulunuyor. Halk Bankası internet sitesi üzerinden internetten kredi başvurusu işlemini gerçekleştirebileceğiniz gibi Halkbank internet şubesi kullanıcıları da şubesiz kredi hizmetinden yararlanabiliyorlar. Kredi başvuru formu doldurmak isteyen kişiler ise Halk Bankası şubeleri üzerinden kimlikleri ile beraber kredi başvurusunda bulunabiliyorlar.

Halkbank SMS Kredi 

Halk Bankası SMS kredi işlemi için ise büyük harflerle HALKGUNU yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra kimlik numaranız, yine bir boşluk bırakıp aylık belgelenebilir gelir tutarı ve bir boşluk bırakarak kullanmak istediğiniz kredi tutarı bilgilerinizi yazarak 3452 numarasına kısa mesaj göndermeniz yeterlidir. Bunun ardından Halk Bankası kredi başvuru sonucu tarafınıza birkaç dakika içerisinde gönderilecektir. Kredi ön onayı alan kişilerin ilgili kredi başvuru evrakları ile şubeleri ziyaret ederek kredilerini kullanmaları mümkündür.