İnternetten kredi kullanmak isteyen kişiler için özel olarak hazırladığı kredi kampanyası ile adından söz ettirmeye devam eden Finansbank online kredi ile daha kolay ve daha avantajlı kredi kullanmanıza olanak sağlıyor. Düzenlenen kredi kampanyası sayesinde hem şubeye gitmeden kredi kullanmanıza olanak sağlanıyor hem de kefilsiz, evraksız formalitesiz kredi kullanmak isteyenlere kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.

Finansbank Online Kredi Kampanyası 

Finansbank internet şubesi ve Finansbank cep şubesi müşterilerine özel olarak düzenlenen kredi kampanyası kapsamında sadece yüzde 1.23 ihtiyaç kredisi faiz oranı ile kredi kullanımına olanak sağlanıyor. İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilere yönelik olarak düzenlenen kampanya kapsamında günde sadece 9 lira ödeyerek 7 bin 500 Lira kredi kullanabiliyorsunuz.

Finansbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu 

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin Finansbank internet şubesi ve Finansbank mobil şube üzerinden krediler bölümüne giriş yapmaları yeterli oluyor.

Hesabınıza giriş yaptıktan sonra açılan pencereden krediler bölümünden adınıza tanımlanan online kredi limitinizi kullanmanız yeterli oluyor. Zaten adınıza belirlenen kredi limiti onaylanmış olduğu için ayrıca bir onaya ihtiyaç duymuyorsunuz ve hemen talep ettiğiniz kredi tutarı hesabınıza yatırılıyor.