Yapı Kredi Bankası düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyası ile yine rakiplerini geride bırakmayı başarıyor. Yapı Kredi ihtiyaç kredisi kampanyası ile günde sadece 12 lira ödeyerek tam 10 bin lira kredi kullanabilirsiniz. 36 ay vadeli 10000 TL kredi kampanyası kapsamında kredi kullanmak isteyen kişiler aylık 372 lira ödeyerek 10 bin lira kredi kullanabiliyorlar.

Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları ise seçilen kredi vadesine göre belirleniyor. 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilere aylık yüzde 1.42 faiz oranı sunulurken 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler için ise yüzde 1.39 faiz oranı seçenekleri sunuluyor. Kampanya kapsamında yine ihtiyaç kredisi dosya masrafı tutarları düşürülüyor.

5 bin lira ihtiyaç kredisi kullanan kişilerden 25 lira kredi tahsis ücreti kesilirken 10 bin lira ihtiyaç kredisi kullanan kişilerden tahsil edilen kredi dosya masrafı ise 50 lira oluyor. 15000 lira kredi kullanmak isteyen kişilerden ise 75 lira tahsil edilerek kredi kullanmalarına izin veriliyor. Yapı Kredi ihtiyaç kredisi başvurusu için Yapı Kredi internet sitesi üzerinden kredi başvuru formu doldurabileceğiniz gibi aynı zamanda Yapı Kredi şubeleri, Yapı Kredi internet şubesi ve Yapı Kredi SMS kredi başvurusunda da bulunabilirsiniz.