Yarını bugünden düşünmek gerekiyor. Yaşlandığınızda rahat bir hayat sürmek için, yaşlılığınızı daha gençken düşünmeye başlayın. Gençler ve geleceğini düşünenler için güzel bir kampanya başlatan Anadolu Hayat, genç emeklilik planı ile iyi bir geleceğin ilk adımını atmak isteyenler için birikim imkanı sunuyor. 18 ve 25 yaş aralığındaki gençler için hazırlanan genç emeklilik planı ile geleceğe yatırım yapmanın tam zamanı. Düşük katkı payları ile daha yolun başındayken emekliliğe ilk adımınızı atın. Emekliliğe daha çok var demeyin. O günü şimdiden düşünürseniz, doğru bir plan ve birikim ile, emekliliğinizde çok daha rahat edebilirsiniz. Sadece gençlere özel olarak bu sisteme ne kadar genç yaşta girerseniz sizin için o kadar iyi. 18 yaşında bu sisteme giriş yapan bir gencin emeklilik için birikimi oldukça iyi bir rakama ulaşacaktır. Hayatını planlamak isteyen gençler için ilk adımı attıran bu emeklilik planı, gelecek kaygısı yaşamak istemeyen gençlere hitap ediyor.

Emekliliği bugünden düşünmeye başlayın. Geleceğini bilinçli bir şekilde planlamak isteyen gençlere özel bir fırsat sunan Anadolu Hayat, bu sistemi İş Bankası ortaklığında gerçekleştirdi. Üstelik genç emeklilik planı, her bütçeden gence hitap ediyor. Çok değil, ayda yalnızca 70 TL ödeyerek, emeklilik günleriniz için birikiminizi daha 18 yaşındayken başlatabilirsiniz. Artık gençler bilinçleniyor ve geleceğini çok daha fazla düşünüyor. Devletin de %25 katkısıyla bireysel emeklilik sistemi kapsamında hareket edebilirsiniz. Bu plan, bugünden yapacağınız birikim ve yatırımlar ile emekliliğinizi garanti altına almanızı sağlar. 70 TL bu sistem için alt sınırdır. Bütçesi uygun olan gençler bu rakamı daha üst seviyelere taşıyarak, %25 devlet katkısı ile emeklilik için daha fazla birikim yapabilirler. Zaten bu kampanyanın en büyük avantajı da devlet katkısının %25 oranında olması. Devletin birikimlere destek vermesi gençleri de bu sisteme dahil olmaya itiyor.

Genç emeklilik planı ödemelerini; dilerseniz aylık olarak yapabilir ya da 3 aylık, 6 aylık ya da yılda bir ödeme seçenekleri ile yapabilirsiniz. Katkı payı ödemelerinizi, İş Bankası ortaklığında olan bu plana; dilerseniz İş’te Üniversiteli kartınız varsa, kredi kartınız ile de gerçekleştirebilirsiniz. Yani birikimlerinizi yalnızca nakit değil, kredi kartı ile de yapabilirsiniz. Bu da sistemin bir diğer önemli avantajı. Gençleri zorlamadan, bunaltmadan geleceğe yatırım yapmaya yönelten bu plan, 18-25 yaş aralığındaki gençlere hizmet ediyor. Konu ile ilgili merak ettiğiniz sorular ve detaylı bilgi için İş Bankası şubeleri ve Anadolu Hayat emeklilik şubelerini ziyaret edebilirsiniz. Anadolu Hayat ve İş bankası işbirliğinde ortaya çıkan genç emeklilik planı, gençleri yarına yatırım yapmaya ve bilinçlenmeye davet ediyor.