GarantiOne 18 – 25 yaşları arasında olan gençlere sunulan mobil bankacılık uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. “Hayatın başındakiler için kolay geçindiren app!” sloganıyla duyurulan GarantiOne hakkında bilgi almak için yazımızı okuyun.

GarantiOne tamamen gençler için tasarlanan bir mobil bankacılık uygulamasıdır. 18 – 25 arasındaki tüm gençlere hitap eden bu uygulama, gençlerin ilgilerine, isteklerine ve ihtiyaçlarına cevap veren bir uygulamadır. 18 – 25 yaş arasında mısınız? Çok mu fazla para harcıyorsunuz? Sizin gibi gençlerin ne harcadığını merak mı ediyorsunuz? Arkadaşınıza doğum gününde hediye olarak ne alacağınızı bilmiyor musunuz? Harcadığınızda kazanmanızı sağlayan bir banka mı arıyorsunuz? Garanti Bankası size bu soruları soruyor ve cevaplarınızın evet olması durumunda GarantiOne kullanmanızı öneriyor. GarantiOne gençlere çok sayıda ayrıcalık, avantaj ve fırsat sunuyor. GarantiOne avantajları, fırsatları ve ayrıcalıkları yazımızın devamında.

GarantiOne kullandığınızda para transferlerinizi ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Hesabınızda ne kadar para olduğunu öğrenebilirsiniz. Ayrıca ay sonunda size ne kadar para kalacağını bilirsiniz. Kredi kartlarınız varsa bu kartlarınızda ne kadar limitiniz olduğunda GarantiOne sayesinde her zaman haberiniz olur. Üstelik limit bilgilerinizi GarantiOne ana sayfasında görebilirsiniz. Eğer harcamalarınızı daha çok nelere yaptığınızı görmek istiyorsanız GarantiOne size bunların da bilgisini verecektir. GarantiOne harcamalarınızı kategorilendirir ve size geçmiş aylara göre ne kadar harcama yaptığınızı gösterir. Ayrıca diğer GarantiOne kullanıcılarına göre ne kadar harcama yaptığınızı görebilirsiniz.

Gençlerin en çok aradığı şeylerden biri indirim ve kampanyadır. GarantiOne gençlere kampanyalar sunar. Birçok sektörse ve markada indirimlerden, ödüllerden ve sürpriz kuponlardan yararlanabilirsiniz. Üstelik GarantiOne uygulamasında Hediye Gönder özelliği de vardır. Sevdiklerinize hediye çeki gönderebilir, bu çeki istediğiniz sektörden ve markadan seçebilirsiniz. Bunlara ek olarak hediyenize bir mesaj, fotoğraf ya da video ekleme olanağınız da vardır. Kampanyalara katılmak ve size en yakın ATM’yi ya da şubeyi öğrenmek için GarantiOne uygulamasına giriş yapmanıza gerek yoktur. GarantiOne uygulamasının en önemli özelliklerinden biri kartınız yanınızda olmasa da uygulamanın oluşturacağı QR kod sayesinde para çekebilmenizdir.

GarantiOne üyesi olmak oldukça kolaydır. Eğer siz de 18 – 25 yaşları arasındaysanız ve GarantiOne üyesi olmak istiyorsanız öncelikle Garanti Bankası müşterisi olmalısınız. Garanti Bankası müşterisi değilseniz hemen GarantiOne websitesinden bilgilerinizi girerek müşteri olabilir, uygulamayı indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.