Türkiye’nin en köklü ve en güçlü özel bankalarından biri olan Garanti Bankası aynı zamanda en çok tercih edilen bankalardan biridir. Kredi kullanmak istiyorum diyen kişilerden hesap açtırmak isteyen kişilere kadar pek çok kişi bu işlemlerini Garanti Bankası üzerinden gerçekleştirmektedir. Sunduğu kaliteli hizmetler ve avantajlı koşullar pek çok kişinin bu bankayı tercih etmesini sağlarken teknolojik hizmetlerde bankacılık işlemlerinin çok daha kolay yapılmasını sağlamaktadır.

Garanti Hesap Açma Gerekli Belgeler 

Garanti Bankasından hesap açtırmak isteyen kişilerin kullanabilecekleri farklı yöntemler bulunmaktadır. Bunlardan ilki gerekli hesap açma evrakları ile kendilerine en yakın olan Garanti Bankası şubeleri arasında seçimde bulunarak şahsen başvuruda bulunmak ve şubeden hesap açtırmak işlemidir. Zaten ilk kez Garanti Bankası hesabı açtırmak isteyen kişiler için mutlaka şubeden hesap açtırma işlemlerinin gerçekleştirilmesi gerekir. Sadece kimlik belgeniz ile şubeyi ziyaret ederek hesap açtırmanız mümkündür.

Garanti Hesap Açma İnternetten 

İnternetten hesap açmak isteyen kişilerin Garanti Bankası internet şubesi üzerinden internet şubesi şifresi ve kimlik numaraları ile sisteme giriş yaptıktan sonra hesaplar bölümünden hesap açma linkini tıklamaları yeterli olacaktır. Garanti Bankası altın hesabı, Garanti Bankası vadeli hesap ya da Garanti Bankası döviz hesabı gibi farklı hesaplar açmak isteyen kişilerin internetten hesap açmaları durumunda daha avantajlı koşullarda yararlanmaları sağlanmaktadır.