Garanti Bankası çok avantajlı bayram kredisi veriyor. İhtiyaç kredisi kategorisine giren bu krediyi 48 aya varan vadelerle yüzde 1,29’dan başlayan faiz oranıyla almanız mümkün. İhtiyaçlarınızı, masraflarınızı ve nakit gereksiniminizi bu kredi ile kolayca karşılayabilirsiniz. Üstelik bu krediye başvurmak da oldukça kolaydır.

Garanti Bankası Bayram Kredisi Avantajları

Garanti Bankası bayram kredisini en az üç ay ve en fazla 48 aya varan vadelerle almanız mümkündür. 25 bin TL tutarında bayram kredisini yüzde 1,44 faiz oranıyla, 50 bin TL tutarında bayram kredisini yüzde 1,34 faiz oranıyla ve 75 bin TL tutarında bayram kredisini ise yüzde 1,29 faiz oranıyla kullanmanız mümkündür.

Garanti Bankası bayram kredisi masraflı bir kredidir. Yani krediyi kullandığınız sırada sizden kredi tahsis ücreti adı verilen dosya masrafı tahsil edilir. Hayat sigortası yaptırmak zorunludur. Hayat sigortası tutarına BSMV ve KKDF ücretleri yani vergileri de eklenmektedir. Bu ücretlerin kullanacağınız krediye göre tutarlarını aşağıdaki örneklerde bulabilirsiniz.

Garanti Bankası Bayram Kredisi Örnek Kredi Tutarları

Kredi Tutarı: 25 bin TL

Faiz Oranı: Yüzde 1,44

Vade: 48 ay

Taksit Tutarı: 770,60 TL

Kredi Tahsis Ücreti (Dosya Masrafı): 125 TL

 Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı: 381,25 TL

Kredi Tutarı: 50 bin TL

Faiz Oranı: Yüzde 1,34

Vade: 48 ay

Taksit Tutarı: 1.502,83 TL

Kredi Tahsis Ücreti (Dosya Masrafı):250 TL

Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı: 762,50 TL


Kredi Tutarı: 75 bin TL

Faiz Oranı: Yüzde 1,29

Vade: 48 ay

Taksit Tutarı: 2.225,76 TL

Kredi Tahsis Ücreti (Dosya Masrafı): 375 TL

Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı: 1.143,75

Garanti Bankası Bayram Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası bayram kredisine başvuru yapmak çok kolaydır. Eğer en fazla 25 bin TL tutarında ihtiyaç kredisi kullanmayı düşünüyorsanız ve Garanti Bankası müşterisi iseniz hemen Garanti İnternet şubesine ya da Garanti Cep mobil bankacılık uygulamasına girerek başvurunuzu yapabilirsiniz. Kredi başvurunuzun onaylanması için kredi notunuz iyi olması gerekir.

Garanti Bankası’nın maaş müşterisi iseniz başvurunuzu Garanti İnternet şubesinden ya da Garanti Cep mobil bankacılık uygulamasından yaparak 75 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi çekmeniz mümkündür. Yani maaş müşterileri için 25 bin TL’lik sınır bulunmamaktadır. Bayram kredisi başvurunuzun onaylanması hâlinde krediniz hesabınıza aktarılacaktır. Bunun için şubeyi ziyaret etmenize gerek yoktur.

Garanti Bankası bayram kredisi başvurunuzu bankanın resmî internet sitesinde yer alan başvuru formunu doldurarak da yapmanız mümkündür. Bu yöntemi Garanti Bankası müşterisi olmamanız durumunda kullanabilirsiniz. Başvurunuz sırasında banka sizden KKB risk raporunuzu isteyebilir. Bu raporu Findeks platformundan ya da Garanti İnternet şubesinden almanız mümkündür.