Garanti Online Hesap Açma

Borsa Ne İşe Yarar?

İnternet teknolojini en etkin şekilde kullanan bankalardan biri olan Garanti Bankası müşterilerine pek çok işlemlerini internet üzerinden çok daha kolay bir şekilde yapma imkanı sağlamaktadır. Özellikle de hesap açmak istiyorum diyen kişilere kolaylık sağlayan banka yatırım hesabı açmak ya da altın hesabı açtırmak isteyen kişilere internet şubesi üzerinden hesap açtırmaktadır.

Garanti Bankası Hesap Açma Öğrenci 

İnternetten hesap açtırmak isteyen öğrencilerin mutlaka Garanti Bankası internet şubesi müşterisi olmaları gerekmektedir. Aksi halde Garanti Bankası hesap açtırma gerekli belgeler ile şahsen Garanti Bankası şubeleri arasında en yakın olanı ziyaret ederek hesap açtırma başvurunuzu şahsen yapmanız gerekmektedir.

Garanti Bankası İnternet Hesap Açma 

İnternetten hesap açtırmak isteyen kişilerin Garanti Bankası internet şubesi kullanıcı kodu ve şifresi ile birlikte sisteme giriş yapmaları gerekmektedir. Daha sonra hesaplar kategorisinden yeni hesap ekle sekmesini tercih ederek istediğiniz hesabı tıklayarak onay verip hesap açma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Ancak ilk kez hesap açtırmak isteyen kişilerin mutlaka şubeden ilgili evraklar ile başvuruda bulunarak hesap açtırmaları gerekmektedir. Bunun ardından açılacak olan ikinci ve sonrasındaki hesaplarda online hesap açtırma başvurularını kendinizin gerçekleştirmesi mümkündür.

 

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.