Türkiye’nin en çok kredi kullandıran özel bankalardan biri olan Garanti Bankası düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyaları ile müşterilerine çok daha cazip koşullar altında kredi kullanımı için imkan sağlamaktadır. Üstelik Garanti kredi başvurusu için sunulan farklı pek çok seçenek bulunması da kredi kullanımı için kolaylık sağlamaktadır. Bu seçenekler şunlardır:

Garanti Bankası Kredi Başvurusu 

Kredi başvurusu için kullanabileceğiniz ilk yöntem Garanti Bankası şubeleri üzerinden kredi başvur formu doldurmaktır. Bunun için kimlik belgeniz ve kredi başvuru evrakları ile kredi kullanmak istediğiniz şubeyi şahsen ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Garanti Bankası İnternetten Kredi Başvurusu 

Şubeye gitmeden kredi kullanmak isteyen kişiler için sunulan internetten kredi başvuru yapma imkanı sayesinde birkaç dakika içerisinde kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Üstelik bu yöntemi tercih etmeniz durumunda Garanti Bankası kredi başvuru sonucu birkaç dakika içerisinde başvurunuzda belirttiğiniz cep telefonu numarasına SMS olarak gönderilecektir.

Garanti internetten kredi başvurusu için tek yapmanız gereken Garanti Bankası internet sitesi üzerinden krediler bölümünden kredi başvuru linkini tıklamanız ve açılan pencerede sizden istenilen bilgileri eksiksiz girmektir.

Garanti Bankası SMS Kredi Başvurusu 

SMS ile kredi başvurusunda bulunmak isteyen kişiler için özel olarak sunulan Garanti SMS kredi servisinden yararlanmak isteyen kişilerin tek yapmaları gereken kısa mesaj göndermektir. Bunun için tek yapmanız gereken her birinin arasında bir boşluk bırakarak ilk olarak kimlik numaranızı ardından kredi tutarı, kredi vadesi ve aylık belgelenebilir gelir tutarı bilgilerini girip oluşturduğunuz bu mesajı 3390 numarasına kısa mesaj göndermektir.